27.10.2014

Оголошення!

O.W.L. Open World Learning - це канадська громадська організація, яка об'єднала фахівців з різних країн світу з метою створення можливостей для отримання молодими людьми якісної академічної освіти та професійного досвіду. Засновники компанії переконалися на своєму досвіді, що міжнародна освіта покращує шанси працевлаштування для тих, хто в пошуках роботи і сприяє просуванню по службі тим, хто рухається по сходинках кар'єрної драбини. Наші співробітники мали можливість отримати освіту та викладати в університетах Європи, США і Канади. Однією з найважливіших цілей для нас є створення стипендіального фонду для навчання за кордоном для талановитих молодих людей, які не мають можливостей отримати освіту через фінансові обмеження, а також підтримка освітніх проектів в країнах третього світу.

Ми вважаємо, що світ, в якому ми живемо є надзвичайно маленьким і міжнародна освіта відіграє дуже важливу роль в усуненні кордонів між країнами, підвищенні міжкультурної компетентності та взаєморозуміння між представниками різних народів світу, зміцненні міжнародних відносин.

Ми віримо, що навчання без кордонів та освітній туризм зробить наш світ кращим місцем для життя для нас та майбутніх поколінь.

МИ ВІДКРИВАЄМ СВІТ ЗНАНЬ ДЛЯ ВАС!  Приєднуйтесь!

СВІТЛАНА КОМІНКО

Світлана Комінко (Данилюк) народилася в Тернополі, де і закінчила ЗОСШ №3. Здобула освіту з психології та педагогіки в Московському Педагогічному Університеті, при якому ж закінчила аспірантуру та здобула вчену ступінь кандидата психологічних наук у 1993 році. Академічний досвід Світлани доповнює один рік стажування в Бізнес Школі Університету імені Джорджа Вашингтона, магістратура в Ball State University, штат Індіана, де Світлана здобула ступінь магістра з Паблік Рілейшнз, США, стажування в Leeds Metropolitan University, Великобританія, навчання на професійних програмах з міжнародного розвитку та міжкультурних комунікацій в Університеті Британської Колумбії в Канаді. За плечима Світлани багатогранна професійна діяльність у вищій школі та міжнародних громадських організаціях, де вона займалалась викладацькою, науковою та управлінською діяльністю. Світлана обіймала посади доцента та завідувала секцією психології в Тернопільському Національному Економічному Університеті, заступника головного редактора журналу “Здоров’я Жінки в Україні”, президентом ГО “Здоров’я Жінки”, керувала проектами по запобіганню торгівлі українськими жінками за кордоном при підтримці Агенції з Міжнародного Розвитку США, працювала тренером тренінгових програм з жіночого лідерства та попередженню домашнього насилля при Консорціумі ННД-США, адмініструвала програми у Фундації Вінстона Рокфелера – Winrock International та фундації США-Україна у Вашингтоні. Впродовж останніх років Світлана живе і працює на Західному побережжі Канади у Ванкувері, де обіймає посади координатора міжнародних програм та викладає в бізнес Школі Технологічного Інституту Британської Колумбії, президента канадської ГО O.W.L.Open World Learning, проект-менеджера українсько-канадського журналу РАЗОМ та займається активною громадською діяльністю. Під час Олімпійських ігор у Ванкувері у 2010 році, Світлана обіймала посаду президента Українсько-Канадської Суспільної Служби у Ванкувері і керувала фондрейзинговими проектами на підтримку Національної Паралімпійської Команди України та входила до ради директорів Українського Олімпійського Дому. У листопаді 2013 року у відповідь на події на майдані у Києві, Світлана разом з іншим активістами української громади організувала Євромайдан у Ванкувері, що послужив обєднанню українців та інших етнічних громад міста на підтримку України.