05.12.2014

Презентація регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) в Тернопільській області

В п’ятницю 28 листопада, відбулась презентація регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) в Тернопільській області, на якій були присутні працівники кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу – старший викладач Войтенко О. М. та доцент  Лагоцька Н. З. Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу дякує за запрошення до участі в цьому заході Т. В. Демкурі та висловлює Тарасу Володимировичу найщиріші вітання з призначенням його на посаду керівника регіонального представництва ICC Ukraine!

Міжнародна Торгова Палата є впливовою некомерційною організацією, створена в 1919 році для вирішення актуальних проблем розвитку бізнесу.  Штаб-квартира організації знаходиться в Парижі. ICC об’єднує провідні компанії та ділові асоціації майже у 127 країнах світу та має мережу національних комітетів у 93-х країнах. Пріоритетними напрямами діяльності регіонального представництва, до яких, зокрема, проявляє інтерес кафедра є підтримка та впровадження молодіжних програм, співпраця з вищими навчальними закладами для залучення молодої еліти до економічного та соціального життя нашого краю, а також проведення тренінгів, семінарів, вебінарів, круглих столів, конференцій з питань нових методів ведення бізнесу, управління, досвіду роботи на світових торгових майданчиках та ін.

Завідувач кафедри професор Сохацька О. М. та колектив кафедри бажають Демкурі Т. В. реалізувати свій потенціал на посаді керівника регіонального представництва ICC Ukraine та щиро сподіваються на плідну співпрацю!