Міжнародні програми

Міжнародні конференції

Напрями:

Менеджмент
Політичні науки
Соціальні науки
Право
Міжнародне право
Економіка
Міжнародні відносини

Літні школи за кордоном: де і як можна безкоштовно відпочити і повчитися

Сьогодні вся молодь віддає перевагу активному і «розумному» літньому відпочинку. Молоді люди зі всього світу прагнуть «вибити» собі місце в так званих літніх тематичних школах, які проводяться щорічно в різних точках земної кулі. Оголошення про набір в більшість шкіл з'являються взимку, а останній термін подачі всіх паперів закінчується в лютому-квітні (в крайньому випадку в травні).

Open Society Foundations Scholarship in European Studies 2011

The Open Society Foundations, Maastricht University (The Netherlands) and Aarhus University (Denmark) invite applications for scholarships in the field of European Studies.

Міжнародні конференції та гранти

Конференції з напрямів:

 • Економіка та фінанси
 • Економетріка
 • Менеджмент
 • Політичні науки
 • Економіка
 • Міжнародні відносини
 • Філософія
 • Interdisciplinary
 • Міжнародне право
 • Інформатика
 • Право і економіка
 • Економетрика
 • Філософія
 • Політичні науки
 • Економіка, менеджмент і фінанси
 • Економетрика
 • Економіка і менеджмент

 

Гранти та школи:

 • Міжнародна політика
 • Гуманітарні науки
 • Бізнес-інформатика

«РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ»

 • Харківський національний економічний університет
 • Рада молодих вчених Харківського національного економічного університету
 • Уфімський державний авіаційний технічний університет
 • Національний університет державної податкової служби України
 • Спілка економістів України
 • Спілка підприємців Харківської області
 • Харківський союз страховиків

проводять 18  березня 2011 року Всеукраїнську науково-практичну конференцію  з  міжнародною  участю  молодих вчених та студентів «Розвиток   економіки   України   в   умовах   глобалізації» присвячену 80-річчю ХНЕУ

Мета конференції – обговорення науково-прикладних проблем функціонування й перспектив розвитку економіки України.

На конференції передбачається робота таких секцій:

1. Проблеми розвитку фінансового сектору України та управління його суб’єктами (підсекції: 1.1. Банківський сектор. 1.2. Страховий сектор)

2. Проблеми розвитку підприємництва  в Україні  в умовах європейської інтеграції (підсекції: 2.1. Менеджмент і маркетинг. 2.2. Проблеми обліку, аналізу та уадиту).

3. Моделювання та інформаційні технології в управлінні соціально-економічними системами.

Мiжнароднi конференції та гранти

Управління міжнародного співробітництва інформує:ГРАНТИ ЕКОНОМІКА Franco Mociigliani Research Fellowship in Economics and Finance Учені, які мають кандидатський ступінь економічних наук і охочі продовжувати наукову роботу в Італії, запрошуються до участі в конкурсі на отримання дослідницького гранту, з можливістю продовження виплат ще на два роки.

International Internships

Why Do An Internship Abroad? It's a great addition to a resume! In addition to providing students with experiential learning and a developed sense of psychology on a global scale, international internships can significantly improve prospects for employment and graduate school applications. With 2011 just around the corner, AIDE is currently accepting applications for the Spring and Summer semesters.

Літня школа "Ширша Європа та нові сусіди ЄС" в Італії

З 5 по 18 вересня 2010 року в Сервії, Італія, відбудеться 16 літня школа «Поза межами Європи. Ширша Європа та нові сусіди» («Beyond Enlargement. The Wider Europe and the New Neighborhood»).

 Школа є проектом Центральноєвропейської ініціативи (Central European Initiative) і присвячена вивченню всіх питань, пов’язаних із європейською інтеграцією країн, котрі межують з Європейським Союзом (Східна та Південно-Східна Європа). Метою літньої школи є надання студентам країн Східної та Південно-Східної Європи якнайбільше різноманітної інформації про демократичний розвиток, права людини, питання миру та безпеки, європейську інтеграцію, економіку, що базується на нових технологіях, а також про принципи політики сусідства ЄС.

Школа пропонує навчальні курси в межах двох тематичних блоків:

 1)     управління в умовах багатокультурного середовища та громадянське суспільство;

2)     стійкий розвиток та виклики сучасної екології.

 

Дослідницькі стипендії від «Swinburne University of Technology», Австралія

Дослідницький центр (на базі «Swinburne University of Technology») запрошує студентів на навчання на магістерські та докторські програми. Прийом заявок триває до 31 жовтня 2010 р.

Дослідницькі стипендії надаються у таких сферах:

- Соціальні науки

- Бізнес, Підприємництво та Менеджмент

- Інформатика та ін.

Для участі у конкурсі на навчання необхідно заповнити аплікаційну форму онлайн:

http://www.research.swinburne.edu.au/higher-degrees/documents/swinburne-research-application-form.pdf

Глобальна програма додаткових грантів

Мережа стипендіальних програм Інституту відкритого суспільства надає додаткові гранти студентам з країн Східної та Центральної Європи, колишнього Радянського Союзу та Монголії. Мета програми - дати можливість студентам отримувати ступінь кандидата гуманітарних і суспільних наук в акредитованих університетах Азії, Австралії, Європи, Близького Сходу і Північної Америки.

Звернить увагу, що ця додаткова програма не спрямована на повне фінансування. Претенденти повинні продемонструвати додаткову підтримку з інших джерел.

Крайній термін для студентів, охочих отримати ступінь кандидата наук в Європі, - 10 червня 2010.

Докладніше на сайті: http:// www.soros.org /initiatives/scholarship/focus_areas/global_ supplementary

Альпбахська Літня Школа

Щорічно, починаючи з 1992 року, Альпбахська Літня Школа (Alpbach Summer School on European Integration, ASSEI) з питань європейської інтеграції, яка проводиться в рамках Альпбахського Європейського Форуму, пропонує компактний комплексний курс щодо права та політики Європейського Співтовариства та Європейського Союзу.

Посольство Франції в Україні має приємність відкрити новий конкурс стипендій для здійснення короткострокових(1-2 місяці) наукових стажувань у Франції

Посольство Франції в Україні має приємність відкрити новий конкурс стипендій для здійснення короткострокових(1-2 місяці) наукових стажувань у Франції. Розміром 1060 євро на місяць – транспортні витрати кандидат сплачує самостійно, ця стипендія розрахована на аспірантів та молодих науковців, громадян України, які навчаються в вищому освітньому та/чи науковому закладі України в аспірантурі чи докторантурі та мають необхідність провести дослідницьку роботу та/чи прослухати освітній курс у Франції(від 1 до 2 місяців).

Запрошуємо взяти участь у міжнародних програмах!

Товариство « Фортеця» запрошує молодь взяти участь у міжнародних програмах, що відбудуться в Польщі у 2010 році.

Стипендії для випускників ВНЗ з країн-сусідів ЄС та Росії для навчання в університетах ЄС на магістерських курсах з Європейських студій

Загальна мета проекту: розвивати професійні навички учасників з країн-сусідів ЄС (Алжир, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Єгипет, Грузія, Ізраїль, Йорданія, Ліван, Лівія, Молдова, Марокко, Палестинська Автономія, Росія, Сирія, Туніс, Україна) задля кращого розуміння політики ЄС та посилення співпраці.

Студентський єврорейс – 2010

Програма “ Європейська освіта” за підтримки Європейського Руху в Україні та ВГО “ Українська асоціація досліджень європейської спільноти (UECSA)” оголошують набір учасників проекту „ Єврорейс - 2010” (16 – 25 липня 2010 року).

Докторська програма з політології, м.Відень, Австрія

Кафедра політології, від «Institute for Advanced Studies», пропонує докторську програму, для здійснення досліджень у сфері політології, на 2010-2013 навчальний рік.

Докторські стипендії з гуманітарних наук від «University of Copenhagen», Данія

Факультет гуманітарних наук запрошує аплікантів на навчання, яке розпочнеться з 1 лютого 2011 року (тривалість 3 роки). У наявності є 19 стипендій.

Літня школа з етнополітичних та міграційних студій у Словаччині

З 19 липня по 1 серпня 2010 року у місті Комарно, Словаччина, проходитиме міжнародна літня школа з етнополітичних та міграційних студій (Summer School of Ethnicity and Migration Studies).

Стипендії для випускників ВНЗ з країн-сусідів ЄС та Росії для навчання в університетах ЄС на магістерських курсах з Європейських студій Представництво Європейського Союзу в Україні

Європейська Комісія оголошує конкурс для вищих навчальних закладів країн-членів ЄС, які пропонують магістерські курси з Європейських студій (Право Європейського Союзу, Економіка Європейського Союзу, Політика, управління та врядування в Європейському Союзі, Історія європейської інтеграції чи міждисциплінарні Європейські студії).

Магістерська програма із гуманітарних наук від «Міждисциплінарної магістратури Східно Європейських досліджень та студій» (MIREES)

Розпочинається прийом заявок на дворічну магістерську програму із вивчення гуманітарних наук. Міжнародні студії пропонують студентам інноваційну програму навчання, яка проводиться виключно англійською мовою, та є унікальною в Європі.

Студентський єврорейс – 2010

Програма “Європейська освіта” за підтримки Європейського Руху в Україні та ВГО “Українська асоціація досліджень європейської спільноти (UECSA)” оголошують набір учасників проекту „Єврорейс - 2010” (16 – 25 липня 2010 року).

Конкурс малих грантів «Програма Східне партнерство ЄС та громадянське суспільство» Фонд Фрідріха Еберта

Регіональне представництво Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі оголошує Конкурс малих грантів: «Програма “Східне партнерство ЄС та громадянське суспільство». Заявки на конкурс приймаються до 27 травня 2010 року.

Реєстрація триває до: 17-05-2010 Розпочинається прийом заявок на участь у 8-й щорічній «Європейській Літній Школі 2010», що відбудеться з 10 по 20 липня 2010 року у Празі. Дана програма організована за підтримки «EUROPEUM Institute for European Policy».

ПРОГРАМА ПРОФЕСІЙНОГО ОБМІНУ ІМ. ГУБЕРТА ГАМФРІ НА 2011-2012 РІК

Програма професійного обміну науковцями ім. Г. Гамфрі повністю фінансується урядом США та проводиться на засадах відкритого конкурсу у більш ніж 100 країнах світу. За умовами програми учасники протягом шести місяців навчаються в одному з університетів США, та проходять тримісячне стажування у закладах, які відповідають їхній спеціальності. По закінченню учасники отримують сертифікат.

Стипендії для гуманітаріїв з України у Віденському Інституті гуманітарних наук

ітарних наук спільно із Центром урбаністичних студій Східної та Центральної Європи (Львів, Україна) пропонує десятимісячні дослідницькі стипендії для аспірантів та молодих учених з України.
Теми досліджень аплікантів можуть стосуватися різних аспектів модерної інтелектуальної, культурної, соціальної та політичної історії або ж урбаністичних студій.
Стипендіат проведе десять місяців (з вересня 2010 по червень 2011) в Інституті гуманітарних наук у Відні.
Стипендія покриває проживання, проїзд, страхування та супутні витрати під час стажування в університеті. Окрім того, стипендіатові надається робоче місце та доступ до Інтернету.

Програма стипендій ISFRADA для студентів 5 курсів

Група ІSА м. Лілль (Франція) за підтримки Посольства Франції в Україні презентують програму стипендій Вищого франко-румунського інституту розвитку сільського господарства та харчових технологій ISFRADA.
Для студентів та підприємств:
ISFRADA пропонує французьким та європейським підприємствам, імплантованим в країнах Східної та Центральної Європи, а також для локальних підприємств:
забезпечити конкурсний відбір (попереднє працевлаштування) молодих фахівців до 30 років з вищою аграрною та агротехнічною освітою (рівень спеціаліста, магістра) та знанням французької мови;
провести спеціалізований курс підвищення кваліфікації відібраних кандидатів (12 місяців) з метою формування висококваліфікованих кадрів, які б відповідали профілю європейських стандартів за умов постійного міжнародного розвитку.

Cтипендія факультету права SWPS (WARSAW)

У 2010 році Вища Школа Соціальної Психологіі (SWPS) вперше в Україні оголошує відкритий конкурс на дві стипендії факультету права, переможці якого зможуть безкоштовно отримати юридичну освіту у Польщі.
У конкурсі зможуть взяти участь громадяни України віком від 17 до 35 років, котрі вже здобули середню або вищу освіту, та володіють на достатньому для навчання рівні польською та англійською мовами.
Основою для визначення переможців буде написане ессе на тему „ Що може принести Україні вступ до Європейського союзу” , яке необхідно відправити конкурсній комісії до 30 червня разом із рекомендацією та документами про освіту.
Ессе повинно бути написане польською або англійською мовами, рекомендація може бути теж українською.

Літня школа із захисту прав людини в Європейському університеті Віадріна

Європейський університет Віадріна (Франкфурт-на-Одері, Німеччина) приймає заявки на участь у літній школі із захисту прав людини в контексті правової системи Європейського Союзу.

Літня школа проходитиме з 5 по 18 вересня 2010 року в університеті Віадріна у Франкфурті-на-Одері, Німеччина.

Викладання у літній школі університету Віадріна здійснюють фахівці консорціуму університетів Німеччини, Швеції, Іспанії, Нідерландів, Великобританії, Франції, Словенії та Австрії.

До участі у літній школі запрошуються студенти старших курсів та нещодавні випускники, котрі володіють англійською мовою та мають базові знання з міжнародного публічного права.

Також заохочуються до участі представники міжнародних та неурядових громадських організацій.

Форма проведення занять – лекційні курси та робочі дискусії в групах.

По закінченні літньої школи всі учасники отримують сертифікати.

Літні курси для представників з України, Білорусі та Росії (The Swedish Institute Visby Program) Study in Sweden

Шведський Інститут (The Swedish Institute Visby Program) фінансує літні курси на різноманітну тематику для кандидатів із України, Білорусі та Росії.

Дані курси відкриті для трьох груп аплікантів:

  - cтудентів 3-го курсу вищого навчального закладу,

- викладачів вищих шкіл (віком до 35 років),

- PhD студентів та викладачів університетів (віком до 35 років).

Останній термін реєстрації - 15 квітня 2010 року.

Стипендії від Вищої Школи Права, Латвія Riga Graduate School of Law

Вища Школа Права (Рига) надає стипендії, які фондуються Інститутом Відкритого Суспільства, студентам у галузі міжнародного права та прав людини. Програма відкрита для усіх бажаючих, які уже мають ступінь бакалавра або магістра з права або інших дисциплін (політологія, міжнародні відносини). Навчання розпочнеться з вересня 2010 року.

Стипендії Фонду імені Конрада Аденауера

У червні Фонд ім. Конрада Аденауера проводить черговий відбірковий конкурс претендентів на одержання стипендії Конрада Аденауера для довгострокового навчання (від 1 року до 3 років) в університетах Німеччини в 2011 - 2012 роках.

До конкурсу допускаються студенти 4 і 5 курсів, випускники (у тому числі, що мають диплом бакалавра) і аспіранти ВУЗів країн СНД. Необхідною передумовою є вільне володіння німецькою мовою (офіційний сертифікат, що підтверджує рівень знання мови, обов'язковий!).

Стипендії ім. Фулбрайта для навчання в університетах США

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня маґістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ, аспіранти. Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master's program); навчання за суміжною спеціальністю; річне/півторарічне навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree program); проведення індивідуальних досліджень (research program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Fulbright Faculty Development Program програма для молодих науковців віком до 35 років

Fulbright Faculty Development Program програма для молодих науковців віком до 35 років.
(викладачів та адміністраторів вищих навчальних закладів, співробітників науково-дослідних установ, журналістів, фахівців з бібліотечної, музейної та архівної справи, спеціалістів у сфері управління культурою, працівників громадських організацій (НДО)).

Польща профінансує навчання 10 українських студентів

Польський уряд готовий профінансувати навчання 10 студентів з України в одному із найпрестижніших інституцій післядипломної освіти, котра спеціалізується на тематиці європейської інтеграції – College of Europe – у Варшаві.
Українці, які бажають отримати стипендію на 2010– 2011 навчальний рік, повинні подати свої заявки до 15 квітня.

Докторські стипендії у Віденському університеті технологій

Віденський університет технологій (Vienna University of Technology, Відень, Австрія) пропонує 15 стипендій, зокрема для іноземних студентів, для навчання на докторській програмі з інформатики.

Навчання на докторській програмі триває три роки. Упродовж навчання докторант прослуховує наукові курси та готує самостійне дослідження. Результатом навчання є, як правило, захист докторської роботи у Віденському університеті технологій.

Європейський Університет Віадріна, м. Франкфурт-на-Одері

Європейський Університет Віадріна пропонує випускникам вищих навчальних закладів України освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» взяти участь у конкурсі на здобуття стипендії з метою подальшого навчання у магістерських програмах:
- Історія європейської культури
- Культура та історія Середньої та Східної Європи
- Соціокультурні студії
- Основи міжкультурної комунікації...

На навчання до Німеччини - головні умови!

Відправитися на навчання до Німеччини - цілком реальна справа. Для цього треба тільки виконати деякі умови.

Хто має право бути зарахованим до німецького ВНЗ?
Відразу після української школи?
Бакалаврат чи відразу в магістратуру?
Який вищий навчальний заклад вибрати?
Скільки коштує навчання в Німеччині?
Коли подавати документи?

Конкурс есе від Світової організації торгівлі

2 березня 2010 року Світова організація торгівлі оголосила початок конкурсу есе для молодих економістів. Конкурс має на меті сприяти проведенню висококваліфікованих досліджень на тему світової торгівлі та розвитку відносин між СОТ та академічною спільнотою.

Переможці конкурсу отримають грошову винагороду на суму 5 тис. швейцарських франків. У випадку співавторства, винагорода буде розподілена порівну між усіма авторами.

ISM Університет Менеджмету та Економіки

ISM Університет Менеджменту та Економіки – найкращий університет бізнесу в Литві. Заснований в 1999 році BI Норвезькою бізнес-школою, що визнано найбільшою бізнес-школою в Європі, та Innovation Norway.

На сьогодні в ISM Університеті навчається більше ніж 1800 студентів. Університет пропонує навчання за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, магістр, а також доктор та програми для професіоналів і менеджерів.

Краща наукова стаття з європейських студій 2010 року

Українська асоціація європейських студій та Одеська національна юридична академія, у якості засновників електронного журналу "Європейські студії і право", за підтримки Світової асоціації європейських студій та програми Європейської Комісії ім. Жана Моне мають честь запросити усіх охочих до участі у конкурсі "Краща наукова стаття з європейських студій 2010 року".

Дні Науки - загальнонаукова конференція

Європейський Колегіум Польських і Українських Університетів у Любліні, щиро запрошує на чергову загальнонаукову конференцію «Дні Науки», що відбудеться 27-28 травня 2010 року.

Дні Науки – це різнотематична і багатоаспектна щорічна конференція з гуманітарним нахилом, що охоплює різні теми з зі сфер лінгвістики, літератури, історії, політології, соціології, економіки, правознавства, журналістики тощо. Планується видання збірника з матеріалами конференції.

Студентська конференція у Мариборі, Словенія

Мета заходу – залучити студентів із різних держав до дискусій на важливі теми суспільства, такі як: націоналізм, інтеграція вищої освіти та майбутнє Європи, загальний доступ до освіти, працевлаштування та безробіття та інші. Окрім дискусій, відбудуться також різноманітні навчальні семінари.
Учасників конференції забезпечують проживанням та харчування.

Сторінки :  1 2 3 4 5
Інформація

Розвиток міжнародних зв`язків сприяє підвищенню наукового потенціалу викладачів, аспірантів та студентів, зростанню їх кваліфікації.

Міжнародне співробітництво на Україно-нідерландському факультеті економіки та менеджменту розвивається у таких формах:

 • участь у реалізації спільних освітніх проектів;
 • участь науковців факультету у міжнародних конференціях, семінарах, літніх школах;
 • наукові стажування та читання лекцій за кордоном;
 • спільні наукові та учбові видання;
 • навчання студентів за програмами обміну у закордонних вузах-партнерах.

Випускники УНФЕМ на карті світу

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).