Проекти за участю факультету

Проект стартував в січні 2004 року. В даний час він реалізується спільно з Центром з міжнародного менеджменту (Centre for International Management Studies) університету McGill в Монреалі (Канада) і українського консорціуму з шести університетів.

Проект був ініційований у відповідь на зростаючі потреби України у навчанні та підготовці кваліфікованих і досвідчених менеджерів і підприємців.

Метою проекту є сприяння переходу до ринкової економіки в Україні і просування ефективного управління. Здійснюється це шляхом підтримки розвитку регіональних можливостей вузів проводити тренінги і пропонувати консультаційні послуги для менеджерів, щоб допомогти їм конкурувати в національному та міжнародному економічному середовищі.

Ціллю проекту є підвищення інституційного потенціалу мережі регіональних українських університетів для підтримки бізнес-спільноти, пропонуючи підготовку управлінських кадрів і консультаційні послуги.

Мета проекту полягала у створенні міжнародного бакалаврату Економіки та менеджменту на Українському-нідерландському факультеті, ТАНГ. Бакалаврат економіки та менеджменту охоплює основні курси в сфері бізнесу і повністю сумісний зі стандартами ЄС.

Інформація

Розвиток міжнародних зв`язків сприяє підвищенню наукового потенціалу викладачів, аспірантів та студентів, зростанню їх кваліфікації.

Міжнародне співробітництво на Україно-нідерландському факультеті економіки та менеджменту розвивається у таких формах:

  • участь у реалізації спільних освітніх проектів;
  • участь науковців факультету у міжнародних конференціях, семінарах, літніх школах;
  • наукові стажування та читання лекцій за кордоном;
  • спільні наукові та учбові видання;
  • навчання студентів за програмами обміну у закордонних вузах-партнерах.

Випускники УНФЕМ на карті світу

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).