Каталог курсів

Угодами про співпрацю Тернопільського національного економічного університету з іншими навчальними закладами передбачається обмін студентами і викладачами, навчально-методичними планами, програмами та науковою літературою, проведення спільних дослідницьких проектів, науково-теоретичних конференцій, симпозіумів, міжнародних тижнів, «круглих столів» тощо.

На даний час факультет співпрацює з такими університетами та організаціями:

Foro Europeo - школа бізнесу, Іспанія 

Foro Europeo - The Business School of Navarra offers programs for upper Management, MBAs for both professionals and recent undergraduates, training programs for organizations, and undergraduate degrees.

The Master in International Business Administration (MBA-I) and the Master in Human Resource Management includes the possibility of earning a second Master degree from London Metropolitan University (an official title valid in accordance with the Bologna Agreement) or from the United States Commonwealth of Puerto Rico (an official degree valid in the United States Educational System). 

Угоду підписано: 14.06.2012
Переглянути угоду:
   англійска PDF, 1718KB.
Технологічний університет Британської Колумбії (ВСІТ), Канада 

Технологічний університет Британської Колумбії (ВСІТ) знаний за його сильну освітню філософію, що базується на вірі в те, що студенти найкраще навчаються, впроваджуючи свої знання в практичних ситуаціях.
Результатом цього стало те, що понад 86% випускників ВСІТ знаходять роботу по спеціальності практично відразі після закінчення Університету. Їх роботодавці говорять про те, що така навчальна модель забезпечує випускниками ВСІТ навички у побудові команди та розв`язанні проблем, завдяки чому вони прекрасно в писуються в колектив з першого ж робочого дня.
BCIT підтримує постійний зв`язок з підприємствами через багатьма різними способами, серед яких звертання за наймом на роботу, наглядова рада, стажування та навчання за цільовим направленням, а також програмування навчання. Ці зв`язки формують ядро того, яким чином ВСІТ став настільки успішним в підготовці спеціалістів, готових працювати.

Угоду підписано: 25.03.2010
Переглянути угоду:
   англійска PDF, 4307KB.
Університет прикладних наук, м.Відень, Австрія 

Поєднувати академічний та практичний підходи на найвищому рівні - це приницип University of Applied Sciences (FH) bfi Vienna. Студенти, що закінчили одну з чотирьох навчальних програм університету є добре підготованими для безпосередньої професійної практики та отримують чудові можливості для кар`єрного росту.
Підтримка та відкрите спілкування є основою для успішної взаємодії між студентами, адміністраторами та персоналом. Університет підтримує та стимулює міжнародний досвід студентів та викладачів.

Угоду підписано: 01.04.2005
Переглянути угоду:
   англійска PDF, 799KB.
Вищий інститут міжнародної комерції, м. Дюнкерк, Франція 

Коли Institut Superieur de Commerce International de Dunkerque було засновано в 1985 році, велику увагу було приділено міжнародній торгівлі для забезпечення потреб ділового середовища, що потребувало таких спеціалістів. Як результат постійно зростаючої експансії глобалізації масштаб програми школи був розширений з концентрацією на таких функціональних спеціаліаціях, як збут та логістика.
ISCID надає пріоритет навчанню через активну участь, - перевіреному способу покращення перспектив на майбутнє працевлаштування. Така активна участь може приймати різні форми, що мають одну спільну особливість: надати студентам можливість відчути середовище ситуацій, в яких вони опиняться у близькому майбутньому.

Угоду підписано: 21.02.2005
Переглянути угоду:
   англійска PDF, 1512KB.
Університет INHOLLAND, Королівство Нідерланди 

INHOLLAND University — результат злиття Alkmaar University of Professional Education, Haarlem University of Professional Education, Hogeschool Holland University of Professional Education and Ichthus University of Professional Education, Delft University of Professional Education. Кожен з цих університетів здобув собі гарну репутацію. В своїх галузях спеціалізації вони забезпечують високоякісні навчальні програми з індивідуальним підходом та прямими зв`язками з компаніями та установами.

Угоду підписано: 01.01.2003
Переглянути угоду:
   англійска PDF, 6810KB.
Орхуська Школа Бізнесу, Данія 

Орхуська Школа Бізнесу - це незалежний вищий навчальний заклад, що знаходиться в Орхусі, другому за величиною місті в Данії з населенням біля 275000 чоловік. Школа отримала свій поточний статус університету в 1956 році та фінансується з бюджету Королівства Данії; в 1989 році школа відзначила свою 50-ту річницю.

Орхуська Школа Бізнесу в своєму складі містить один факультет Управління бізнесом та сучасних мов, який в свою чергу складається з кафедри обліку, фінансів та логістики, кафедри мов та ділового спілкування, кафедри економіки, кафедри права, кафедри менеджменту та міжнародного бізнесу і кафедри маркетингу, інформатики та статистики. На факультеті викладаються дисципліни та присуджуються звання на рівнях бакалавр, магістр та Ph.D.

Угоду підписано: 17.09.2001
Переглянути угоду:
   англійска PDF, 1092KB.
Інформація

Розвиток міжнародних зв`язків сприяє підвищенню наукового потенціалу викладачів, аспірантів та студентів, зростанню їх кваліфікації.

Міжнародне співробітництво на Україно-нідерландському факультеті економіки та менеджменту розвивається у таких формах:

  • участь у реалізації спільних освітніх проектів;
  • участь науковців факультету у міжнародних конференціях, семінарах, літніх школах;
  • наукові стажування та читання лекцій за кордоном;
  • спільні наукові та учбові видання;
  • навчання студентів за програмами обміну у закордонних вузах-партнерах.

зовнішній екзаменатор УНФЕМ,
професор,  доктор наук
М. Пітер ван дер Гук
Роттердамского Університету ім. Еразмуса,
Нідерланди

Випускники УНФЕМ на карті світу

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).