18.02.2010

Міжнародний День

17 лютого 2010 року на Україно-нідерландському факультеті економіки та менеджменту відбувся Міжнародний День  (International Day), в якому брали участь студенти, що бажають стати учасниками програм обміну, начальник відділу міжнародного співробітництва ТНЕУ Стешин Інна Олександрівна, проректор з науково-педагогічної роботи Луців Богдан Любомирович, завідувач кафедри Міжнародної економіки Савельєв Євген Васильович та усі бажаючі. Доповідали студенти УНФЕМ, які повернулися з відрядження згідно цих програм. Вони поділилися враженнями від перебування протягом семестру в зарубіжних вузах-партнерах, розповідали про особливості навчального процесу, проживання та відпочинку.

Фотозвіт про цей захід можна переглянути у фотогалереї.

В рамках цього заходу прозвучало вступне слово декана УНФЕМ Людмили Володимирівни Гаврилюк-Єнсен, відбудулися наступні презентації:

• Магістерська програма в Італії, м. Рим (керівник програми – Савельєв Євген Васильович)
  • Магістерська програма в Іспанії, м. Барселона (Управління міжнародного співробітництва ТНЕУ)
  • Навчання за програмою обміну у Франції (презентував – Гнатюк Андрій, минулорічний учасник цієї програми): «Institut Superieur de Commerce International de Dunkerque»
  • Навчання за програмою обміну в Нідерландах (презентували Кісель Тетяна та Інна Чаплигіна, минулорічні учасниці програми): «Навчання за кордоном: Нідерланди»
  • Навчання за програмою обміну в Нідерландах (презентували Курант Тетяна, Ульянов Олександр, Дячук Наталія): «Міжнародна програма в Нідерландах»
  • Міжнародні програми та конференції з ВУЗами Нідерландів (керівник програми культурного обміну – Вергун Лариса Іванівна, науковий керівник студентської конференції – Батрин Наталія Володимрівна)
  • Програма студентського обміну з Канадою (презентували Андрій Зінчук та Юрій Лубкович, минулорічні учасники програми): «Досвід навчання у British Columbia Institute of Technology»
  • Програма студентського обміну з Австрією (презентували учасниці програми Курант Тетяна та Мілян Антоніна): «Навчання в Австрії», фото.
  • Навчання за програмою обміну в Польщі (презентували учасниці програми, котрі щойно повернулися, Кізима Христина та Мединська Ірина):«Навчання у Польщі: безцінний досвід,широкі можливості»
  • Students Scientific Conferences of Ukrainian-Dutch Faculty of Economics and Management 2005-2009