10.10.2013

Віртуальна виставка бібліотеки УНФЕМ

Мова – ключ до твого вдосконалення. В сучасному глобальному суспільстві англійська мова, відіграє дуже важливу роль. В даний час є основною мовою міжнародного спілкування, мовою, яка широко використовується в системі управління, господарстві, політиці, сфері освіти, науки, спорті, культури глобального суспільства, в багатьох установах і товариствах, особливо міжнародних.

Настав час створення віртуальних виставок.

Віртуальна виставка – це можливість у будь-який момент при наявності мережі Інтернет, вдень або вночі, не залишаючи домашнього затишного крісла, свого робочого місця, комп’ютерного класу або електронного читального залу, стати на час відвідувачем нашої віртуальної виставки.

Отже, пропонуємо Вам познайомитися з літературою для вивчення англійської мови, яка знаходиться в читальному залі нашого факультету.

Закачати для ознайомлення