20.09.2006

Привіт з Лондона!

Пише ваша випускниця Задорожна Оля.  Вибачте, що довго не давалася чути, перші тижні було багато справ: потрібно було вирішити все з навчанням, житлом, банківським рахунком і т. д. Самі знаєте як воно є, коли потрапляєш в нове середовище в іноземній країні :-)) Але здається вже все вляглося і в мене зараз почалися, так би мовити, трудові будні.

Що ж до мого досвіду вступу до Лондону, то тут є декілька моментів, на які варто звернути увагу. По-перше$$, потрібно визначитися, що і де ти хочеш вивчати. Я точно знала, що націлена на магістерську програму з економіки або бізнесу в університеті, який розташований в Лондоні. Під час перших моїх відвідин Англії, це місто мене просто вразило безліччю можливостей і перспектив. Адже це центр світу, якщо його можна визначити, то це точно Лондон, принаймні у фінансовому та банківському вимірі. Так от, я шукала в інтернеті ті університети, які могли задовільнити поставлені вимоги. Коли в мене в полі зору було декілька хороших програм я дивилася на вступні вимоги до кандидатів та на наявність стипендій. Таким чином мій пошук постійно звужувався і нарешті настав такий момент, коли залишився лише один університет London Metropolitan University.

Cпочатку я надіслала перший пакет докуметів для того, аби мене прийняли на програму, а після підтвердження мого статусу студентки, можна було подаватися на стипендію. Я це зробила і виграла. Щодо документів, то потрібно дивитися вже безпосередньо на сайтах університетів, бо тут немає стандарту.

Зараз я живу і навчаюся в чудовому місті, і думаю, такі перспективи може мати кожен наш випускник.Справа лише в бажанні.

Тому я бажаю всім, хто мріє , просто починати робити щось для здійснення своєї мети. Адже правильно казала нам Людмила Володимирівна на випускному вечорі:"Не бійтеся ставити перед собою високі цілі". Тому я бажаю всім успіху і нових злетів!

З повагою,
Оля Задорожна
(випускниця УНФ, 2006 року)