08.09.2012

Привіт всім!

 

Як бачимо багато кого із нашого УНФЕМ заносить у всі різноманітні куточки нашої планети. Ось і мене занесло у Канаду. Країна дуже гарна - я би сказав таке неначе попав у якусь європейську країну. Люди привітні майже немає злочинності - для життя дуже хороша країна ). Але вернемося все ж таки на Україну, а саме до того моменту коли я почав думати про те, що ж я буду робити після закінчення бакалаврата. Як, напевно, не дивно у Тернополі дуже тяжко знайти хорошу роботу - бажання уйма, можливостей мало ...
Тому, дивлячись інформацію про інші країни, я зупинився на Канаді, тому що легше виїхати, легше роботу знайти і взагалі краще життя. Зайшовши на сайт посольства, почав шукати можливі та програми і все ж таки зупинився на робочій візі. Почав пошуки роботодавця, знайшов - пройшов співбесіду по скайпу і вауля! Почав робити документи, читати на форумах що до чого, одним словом на підготовку мені пішло 2 місяці. Відправив документи пройшов комісію. І вже тут.
Перші дні коли я приїхав сюди було насправді тяжко, бо не було ні знайомих, ні друзів - нікого. Але з часом вже прижився, знайшов квартиру нормальну, друзів. 
Перших пару днів пішло на оформлення всяких документів SIN number, Driver License, рахунок в банку. За тиждень по приїзду нарешті пішов на роботу, почав заробляти якусь копійку. Я дійсно вдячний Нашому Нідерландському факультету бо школа школою, курси курсами, а англійську бізнесову термінологію я все ж таки почав вивчати на фаультеті - що дуже допомогло мені на роботі. Моя робота заключається у тому, що я знаходжу нових клієнтів для компанії, слідкую за проектами, домовляюся про якісь нові проекти - і т.п. Одним словом, Піар менеджер. Також ще додатково знайшов собі роботу на Українському телебаченні, як оператор - знімаю репортажі, реклами і т.п. 
Розказувати довго можна про моє життя тут але нажаль дуже катастрофічно нехватає часу...
Тому якщо ви собі ставите якусь ціль у житт і- робіть все щоб їх досягнути. 
Мар"ян Маланюк, Канада

 

Випускники УНФЕМ на карті світу

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).