27.09.2013

Юрій Лубкович, випускник 2011 р. україно-нідерландського факультету економіки та менеджменту ТНЕУ, очолив управління внутрішньої політики Тернопільської ОДА

Відповідно до реорганізації частина повноважень в сфері релігії та національностей Головного управління внутрішньої політики ОДА перейшла в коло повноважень новоствореного Департаменту культури. Туди ж запропонують переміститися як заступника і екс-керівника управління внутрішньої політики Ігора Кульчицького.

Натомість на базі старого управління створюється управління з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності Тернопільської облдержадміністрації.
Після розширеної колегії облдержадміністрації та засідання Комітету з економічних реформ стало відомо, що новим керівником управління стане Юрій Лубкович.
В досить молодому віці він встиг зробити стрімку кар`єру. Отримав диплом магістра-міжнародника Тернопільського національного економічного університету. Продовжив навчання в Канадському університеті з спеціальності бізнес-адміністрування.
Перші кар`єрні кроки зробив під час стажування в Посольстві України в Канаді. Далі проходив стажування в Парламенті Канади. Після повернення в Україну працює економістом в одній із столичних інвестиційних компаній. Через рік продовжив роботу в Верховній Раді України помічником голови комітету з питань європейської інтеграції. Починаючи з 2011 року, працював помічником голови Тернопільської облдержадміністрації, очолював Патронатну службу Голови ОДА.

Тепер голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян довірив Юрію Лубковичу керувати управлінням з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності області.

 

Випускники УНФЕМ на карті світу

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).