05.10.2009

Привіт, мій любий УНФ!!!

Пишу вам з-за океану, де зараз проходжу Master Program in Economics. Скажу Вам чесно, такої tough математики я не чекала. Це просто ЖАХ, що вони витворяють з різного роду математичними формулами. Я часом не можу знайти початку і закінчення))) Так що звертаюсь до молодших курсів: не думайте ніколи, що вам щось ніколи не стане в пригоді, бо і я так думала, не придаючи зайвої уваги економетрії, статистиці etc., а тепер добряче відчуваю, що втратила)))

Решта тут все просто супер!! I have a looottttt of fun!!!! Перші тижні були$$ суперові просто.! Розваг їм не позичати! Що в середовищі університету, що в українській community. Нещодавно святкували День України у Ванкувері. Такого свята ще не було тут! Все пройшло просто супер, а бажаючих потрапити на останнє, просто важко перелічити.
Щодо університетського життя, тут теж все вирує. Graduate students тут як окрема цивілізація від бакалаврів. Всі умови для них створені, і все на рівні з викладачами. Навіть кожен TA (teacher assistant має кабінет свій, який може ділити з іншим, а може і ні). А майже усі Graduate Students і в тому числі я, працюють Асистентами викладача, в чиї обов’язки входить проведення практичних, відвідини лекцій, підготовка до пратичих, оцінювання (маркування) і т. д. Сьогодні я проводила перші практичні у свому житті. Не думала, що стояти і пояснювати аудиторії дорослих студентів щось, це так може бути важко....Але все вроді успішно минуло))

Тому працювати прийдеться досить і досить поcилено, але, вірю, що результат виправдає затрачене...

І ви всі take care and не зупиняйтесь ніколи на тому, що маєте! Keep moving!!

Miss you,
Таня Чехович