30.09.2009

Нашого випускника Ярослава Коцюбу призначели заступником директора відділу фінансових ринків і інвестицій міжнародної консалтингової компанії Knight Frank в Росії та СНД. Про це гід по нерухомості повідомили в прес-службі компанії.

В обов'язки Ярослава Коцюби входить подальше зміцнення і розвиток фінансового та інвестиційного спрямування діяльності компанії в Росії. Ярослав буде консультувати клієнтів компанії в області придбань, продажів і корпоративних фінансів, залучення позикового капіталу і пошуку потенційних партнерів. У їх обов'язки також входить надання консультацій в галузі структурування інвестиційних угод. Раніше Ярослав займав позицію старшого консультанта у тому ж відділі.

До приходу в Knight Frank Ярослав Коцюба працював в Копенгагені в компанії «KOBA Нерухомість». Він вів переговори і відповідав за консультування клієнтів по інвестиційним угодам, а також займався аналізом ринків нерухомості. Ярослав отримав ступінь магістра наук в Школі бізнесу р. Орхус (Орхуська Business School).

Посилання на ресурс