13.11.2013

Вітання з Іспанії

Випускники Україно-нідерландскього факультету економіки та менеджменту Гадомська Оксана та Мартинишин Володимир успішно склали іспити і цього року продовжують навчання в престижному університеті FOROв Іспанії. Приємно, що наші студенти не забувають рідний факультет і надсилають свої листи з багатьох куточків світу.

Перші враження наших студентів від цього університету просто чудові:

«Доброго дня, Людмило Володимирівно! Які ми раді Вас бачити! В нас все чудово,  дуже задоволені першими днями в університеті. Університет розташований в провінції Наварра, біля найбільшого міста регіону – Памплони. Памплону оточують мальовничі Піренеї. Архітектура в місті дуже цікава: по один бік вулиці стоять будинки, збудовані відповідно до останніх тенденцій вуличного дизайну, а з іншого боку – руїни старого замку...

Сам університет не менш вражаючий: в нього дуже цікавий, сучасний дизайн, однак здалека він так губиться поміж дерев, що майже непомітний, але зсередини облаштований блискуче.

Президент, професори та інші працівники бізнес-школи дуже милі, привітні й цікаві, кожного дня підходять до нас поговорити,  цікавляться, як наші справи, ставляться до нас, наче до друзів. Навіть сам президент може підійти, випити з нами кави і проговорити  з нами всю перерву.
Нещодавно у бізнес-школі університету FOROвідбулося урочисте зібрання, на якому ми мали можливість представити себе та познайомитися з викладачами, а також відвідати ланч, приурочений цій події, з усім колективом бізнес-школи.

Ми щиро вдячні всім викладачам факультету за чудову підготовку, оскільки ми зовсім не почуваємося слабшими за старших студентів, у яких ще й значний професійний досвід за плечима. УНФЕМ тримає марку!»

Щиро ваші,
Оксана Гадомська та Володимир Мартинишин