12.06.2014

Вітання з м. Познань, Польща!

Дорогі викладачі, студенти, одногрупники!  Ми хочемо привітати вас із закінченням навчального року і побажати успішно скласти іспити на сесії!

Ми дуже вдячні за чудову можливість навчатися за кордоном. Це був незабутній для нас час, насичений цікавими подіями.

Коли ми приїхали у Познань,  для нас організували Orientation week для того, щоб ми познайомилися один з одним. На цей семестр у Познанський економічний університет  приїхало близько 200 студентів з різних куточків планети, з якими ми дуже здружилися. Для нас було організовано багато поїздок, походів у музеї  та театри для того, щоб ми ознайомилися не тільки з містом, у якому навчаємось, а й з цілою країною.

Також  у нас була нагода вивчити систему освіти за кордоном. Можливість вибору предметів  зробила навчання більш корисним і цікавим, тому що ми вивчали те,що нам потрібно. Практично з усіх курсів ми здавали презентації у міжнародних групах, де потрібно було знайти креативне та альтернативне вирішення поставлених завдань, які показували нашу обізнаність у тому чи іншому курсі.

Часто проводились лекції у нестандартному вигляді. Ми навчалися навіть за межами університету або відвідували успішні компанії у Познані, тобто вивчали не лише теорію у лекційних залах.

Передаємо вітання нашим викладачам і усім студентам!

Особливі  побажання нашим рідним групам МУН-21 та МУН-31! Вдачі всім на іспитах!

До зустрічі!

Софія Батрин та Тетяна Рикуник