19.06.2014

Дорогі випускники бакалаврату!

Зі святом вас!

Вітаю ваших батьків, бабусь і дідусів, ваших друзів та близьких вам людей!

Усі ми добре знаємо,  що у нас не буває поганих студентв, не буває поганих випусків, кожен випуск особливий та по-своєму унікальний!

Цьогорічні четвертокурсники запамятаються нам багатьма добрими справами, які вони зробили на факультеті, в університеті, в місті, в країні!

Ви надзвичайно розумні, здібні, творчі, патріотичні, талановиті, креативні, духовні, працьовиті, відверті, ніжні та мужні, а ще веселі, сильні та щирі, і часом трошки ліниві. :)

Я хочу, щоб усі були щасливі!

Вірте в себе, в те, що немає чогось такого,чого б ви не змогли досягнути!

Вам усе до снаги!

Удачі! Не зупиняйтеся на досягнутому!

Бажаю успішно скласти вступні екзамени до магістратури та насолодитись наповну, можливо, останніми студентськими літніми канікулами!

Special thanks our faithful friend Professor Dr. M. Peter van der Hoek for coming. You are very important member of our faculty's team who are making possible this graduation ceremony! Your expertise and readiness to share your knowledge are highly valuable and needed to us in this difficult time. See you!

До зустрічі

Дуже вас усіх люблю!