04.02.2015

31 січня для студентів УНФП був проведений тренінг на тему «Копірайтинг». Протягом тренінгу ми отримали корисну інформацію про те, як і для чого писати статті рекламного характеру, якими правилами слід керуватися при написанні рекламного тексту та мали змогу використати отримані теоретичні знання на практиці. Лектори розширили наше уявлення про професію копірайтера та дали поштовх для розвитку в даному напрямку.
Корисно було спробувати свої сили в написанні рекламного тексту та почути конструктивну критику. Ми вдячні організаторам тренінгу, викладачам кафедри та працівникам «MagneticOne», за надану можливість отримати нові знання і професійні навички та з користю використати час наших канікул.

Фотозвіт тренінгу