09.04.2015

Екскурсія в музеї «Анатомія людини»

7 квітня студенти МУН-41 побували на екскурсії в музеї «Анатомія людини», що знаходиться в морфологічному корпусі ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського.

Викладач кафедри анатомії провів пізнавальну екскурсію, яка нікого не залишила байдужим. Ми  мали змогу детально ознайомитись із будовою людського тіла, за допомогою анатомічних експонатів, які збиралися у музеї протягом багатьох років. Незважаючи на те, що деякі експонати викликали відчуття занепокоєння та, навіть, страху, екскурсія виявилась дуже цікавою та пізнавальною. Даний захід, безсумнівно, посприяв розширенню світогляду  студентів і змусив переосмислити вагомість здоров'я для кожного з нас.

Враження студентів:

Мені надзвичайно сподобалась екскурсія у медичному університеті. Все було цікаво та інформативно.

Гаврилюк Маргарита

Особисто я була дуже вражена тим, що побачила у музеї. Ми почули багато корисної інформації, і я вкотре переконалась в тому, що не помилилась із вибором професії.

Рикуник Тетяна

Екскурсія була цікавою і пізнавальною, ми побачили людські органи вживу, нам розповіли про детальну будову тіла людини. Екскурсія допомогла нам задуматися про те, як ми харчуємося й піклуємося про своє здоров’я. Після побачених патологій кожний задумався про здоровий спосіб життя. Адже недбалість може привести до негативних наслідків!

Мот Людмила