14.04.2015

Шановні студенти!

В межах роботи науково-практичного гуртка з менеджменту та маркетингу об 12.50 год., 23 квітня, в аудиторії №23 відбудеться зустріч з представниками ІТ-компанії ZoomSupport Ukraine. Компанія займається дистанційною підтримкою користувачів Windows та Apple у всьому світі.

Працівники компанії забезпечують цілодобову технічну підтримку за допомогою гарячої лінії, а також допомагають активувати програмне забезпечення від компаній-партнерів.

Колектив компанії є молодим, енергійним та різноманітним. Хтось ще навчається, а хтось переїхав з іншого міста, змінивши попереднє місце роботи на ZoomSupport Ukraine.

В інтересах компанії збагачувати кожного члена команди знаннями та навичками, які знадобляться у наступних кар’єрних кроках та в сучасному житті. Емоційна стабільність, впевнений рівень професійної англійської та інших іноземних мов, комп’ютерна грамотність, самоорганізація — це лише декілька з якостей, що ZoomSupport Ukraine покращує за допомогою безкоштовних курсів, уроків та досвіду роботи в середовищі, націленому на досягнення чітких цілей.

Компанія пропагує прозорий бізнес та належні умови праці, тим самим покращуючи культуру ведення бізнесу в Україні в цілому, та розвитку компанії ZoomSupport зокрема.