29.10.2015

Зустріч-семінар з представником компанії “Рабен Україна”

Запрошуємо студентів та викладачів до участі у зустрічі-семінарі з Остапом Павуком,  керівником Київського структурного підрозділу, відділу внутрішньої дистрибуції компанії “Рабен Україна”.

Група Рабен більше 80 років пропонує комплексні логістичні послуги на Європейському ринку. Компанії Групи розташовані в 10 європейських країнах, таких як Чехія, Естонія, Нідерланди, Німеччина, Литва, Латвія, Польща, Словаччина, Україна та Угорщина.

Ключова тема виступу Остапа Павука – “Перевезення вантажів по збірній лінії. Крос-докінг”.  Під час зустрічі-семінару з представником “Рабен Україна” аудиторія отримає можливість більше дізнатися про види логістчних послуг та їхнє значення для оптимізації логістичних операцій компаній-замовників, про діяльність Групи Рабен на міжнародних ринках, а також можливості для студентів проходження літньої та зимової практики в компанії “Рабен Україна”.

Зустріч-семінар відбудеться о 16.00 год. 3 листопада в ауд. 23 Центру Європейських та міжнародних студій ТНЕУ за адресою: бульвар Шевченка, 9. За додатковою інформацією звертайтеся до доцента кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Наталії Лагоцької.