24.11.2015

Тренінг з Інноваційного маркетингу

«Маркетинг це здатність відчувати і передавати саме серцебиття бізнесу в словах, папері і чорнилі... а тепер у соціальних мережах і не тільки...»  Той хто «йде в ногу з часом» і завжди готовий вчитися, швидко освоїть чи то нову для себе спеціальність, чи то необхідні навички, аби конкурувати на ринку! Але погодьтеся, маркетинг сьогодні потрібно вчити заново і по-новому!

З чітким розуміння цього, в жовтні-листопаді 2015 р. маркетологами-практиками кафедри міжнародного менеджменту маркетингу Українсько-нідерландської факультет-програми спільно з Coworking – open office EVOLUTION було запропоновано кардинально інший формат навчання – унікальний в своєму роді проект «Інноваційний маркетинг». Метою даного  курсу – надання представникам бізнесу практично-орієнтованих знань, а також чітких рекомендацій для розвитку підприємницької справи.

За словами слухачів цього курсу, а це представники автомобільної дистрибуції, ресторанного бізнесу, ІТ-індустрії та сфери дизайну, курс допоміг структурувати бізнес, вдосконалити свої вміння, позиціонувати себе як бренд, використовувати інноваційні рішення у просування товару та послуг, ефективно те без зайвих зусиль розвивати власну справу!

По завершенню даного курсу учасники одержали відповідні сертифікати. Більш того,  враховуючи фаховість викладачів кафедри міжнародного менеджменту маркетингу УНФП та унікальність даного курсу, слухачі виявили бажання щодо подальшої співпраці у даній сфері.

Безсумнівно такий тип співпраці фахівців науки та представників бізнесу стане фундаментом усебічних  взаємовигідних та системних зв’язків з реальними та потрібними результатами.

Завантажити сертифікат

Випускники УНФЕМ на карті світу

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).