14.12.2015

Візит професора Орхуського університету Б’ярне Шліхтера

З 6 по 14 грудня 2015 року у ТНЕУ на Українсько-нідерландській факультет-програмі ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина перебуває з візитом професор Орхуського університету Б. Шліхтер.

У рамках візиту відбулася низка робочих зустрічей професора Б. Шліхтера з представниками ТНЕУ, а саме з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародна та інформаційна діяльність) О.П. Адамівим, директором ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина І.М. Тарановим, завідувачем кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу О.М. Сохацькою. Учасники зустрічей обговорили перспективи подальшого поглиблення співпраці між ТНЕУ та Орхуським університетом, зокрема, у сфері стажування викладачів та аспірантів, реалізації спільних наукових досліджень, участі в міжнародних науково-практичних конференціях, організації навчально-наукових візитів.

Під час цього візиту професор Б. Шліхтер також провів пізнавальний семінар на тему «Public sector values and emergent benefit realization», учасниками його мали нагоду бути аспіранти ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина.