17.12.2015

Бізнес-конференція «TIME - MONEY»

Студенти Україно-нідерландської факультет-програми стали організаторами  бізнес-конференції  в рамках діяльності міжнародної
організації AIESEC.
5 грудня міжнародна громадська організація AIESEC вкотре провела ще один захід  для молодих ініціативних тернополян. 
Цьогоріч, до організації заходу долучилися студентки Україно-нідерландської факультет-програми. Зокрема, координатором проекту була студентка групи МАУН-32 – Ірина Жарківська.
Бізнес-конференція «TIME - MONEY» стала місцем для розвитку осіб, які
мають бажання розвиватися у сфері бізнесу або хочуть почути поради від
провідних бізнесменів та консультантів Тернополя і не тільки.
Учасники дізналися  як подавати себе та свою компанію, як можна створити бізнес, який приноситиме не лише прибуток, а й задоволення та користь громаді, які підходи до управління слід сьогодні використовувати, а про які давно потрібно забути, як розвивати та створювати бізнес в реаліях сучасної політико-економічної ситуації, як управляти талантами у власній компанії та залучати інвестиції.
У якості спікерів було запрошено директора і засновника компанії MagneticOne Руслана Савчишина, підприємця-ресторатора Юрія Филюка, підприємця-ресторатора Михайла Гросуляка, бізнес-тренера Олену Дейнеку, фінансового консультанта Романа Репко, а також старшого викладача, кандидата економічних наук та члена нашої «нідерландської сім`ї» - Олексія Войтенка.
Учасники конференції почерпнули максимум необхідної інформації, мотивації та натхнення. Тож наступного разу не втрачайте можливість покращити свої знання та розвивайтеся разом з AIESEC!

Випускники УНФЕМ на карті світу

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).