25.02.2016

Семінар-тренінг із менеджменту та маркетингу для випускників тернопільських шкіл

Впродовж тижня семінар-тренінг на тему «Менеджмент та маркетинг: базове розуміння професійної діяльності» для школярів тернопільських загальноосвітніх шкіл №5, №7 та №12 проводили викладачі кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Лагоцька Н. З., Войтенко О. М. та Вінницький С. І.

Інтерактивність представлення навчального матеріалу дозволила викладачам ефективно взаємодіяти з аудиторією школярів, сформувавши у них правильне розуміння того, що таке менеджмент та маркетинг в області бізнесу, які функції менеджери та маркетологи виконують на підприємствах, та якою є їхня роль у досягненні компанією ринкового успіху. Розгляд практичних прикладів та ситуативних вправ спонукав учнів до прояву активності та поглибив їхній інтерес до менеджменту та маркетингу як можливої сфери їхньої професійної діяльності в майбутньому.