02.03.2016

На зустріч із Михайлом Гросуляком запрошує Тернопільська бізнес-школа

Тернопільська бізнес-школа ініціює старт проекту «Від натхнення до поступу», метою якого є організація відкритих для місцевої бізнес-громади та молоді зустрічей із особистостями, котрі здатні своїми досягненнями, втіленими ідеями, започаткованими ініціативами та глибиною думки надихнути слухачів до нових форматів мислення та дій.

Проект відкриває Михайло Гросуляк – тернопільський ресторатор, власник ресторанної мережі «САМоГОНна ресторація», заклади якої увійшли до 100 найоригінальніших ресторанів світу. Усіх бажаючих почути історію персонального успіху та поспілкуватися на тему бізнес-досягнень Михайла Гросуляка чекаємо 3 березня 2016 р. о 16.00 год. за адресою бульвар Шевченка, 9, ауд. 23. Вхід вільний.