16.03.2016

За ініціативою працівників бібліотеки читального залу УНФП  і викладачів кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Бучинської Тетяни Володимирівни та Луців Руслани Степанівни проведено круглий стіл на тему «Сучасні тенденції у вивченні англійської мови для професійного спілкування» за участю студентів коледжу групи ОВ-21.
Учасники обговорювали розвиток словникового складу англійської мови, актуальні питання міжкультурної комунікації, методику викладання іноземних мов, зокрема, вивчення ділової англійської мови та використання новітніх технологій у навчанні.
Працівники читального залу запропонували присутнім переглянути тематичну експрес-виставку, а також ознайомитись з фондом бібліотеки

.