08.04.2016

Вітаємо переможців!!!

Успіх студентів Зінчук Маргарити ( група МУН – 41) та Сохацького Олександра ( БА-61) ННІМЕВ імені Б.Д. Гаврилишина на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці» у секції «Маркетинг» 22 березня 2016 року у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця ( єдиного українця – лауреата Нобелівської премії з економіки) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці» у секції «Маркетинг». Презентація попередньо відібраних наукових робіт ( із 130 робіт експертами було відібрано 32 роботи) відбувалася у новому корпусі університету, введеного в експлуатацію у 2015 році на честь 85-річчя з дня заснування цього вузу. Корпус сучасний, аудиторії носять імена відомих науковців цього вузу, є також аудиторія лауреатів Нобелівських премій з економіки за всю історію їх присудження. Секція «Маркетинг» була поділена на дві підсекції: «Маркетинг: теоретичні та практичні аспекти» та «Маркетинг за видами діяльності». Модераторами підсекцій були, відповідно: Окландер Михайло Анатолійович - віце – президент Української Асоціації Маркетингу д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу Одеського національного політехнічного університету та д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Тернопільського національного економічного університету Сохацька Олена Миколаївна. В результаті презентацій та творчих дискусій наші студенти вибороли призові місця. Маргарита Зінчук за наукову роботу «Бренд в системі маркетингу» (науковий керівник Сохацька О.М.) отримала диплом І ступеня. Сохацький Олександр за наукову роботу « Особливості застосування інструментів маркетингу у віртуальних іграх» ( науковий керівник д.е.н., доцент кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Кравчук Н.Я.) - диплом ІІІ ступеня.