31.05.2016

Результати Олімпіади по Стратегічному менеджменту

19-20 травня 2016р. студент Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б. Д. Гаврилишина Бутусов Михайло Олександрович (МАУН-41) здобув перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади із Стратегічного управління, яка відбулася в Університеті економіки та права «КРОК», м. Київ.
Висловлюємо велику подяку кандидату економічних наук, доценту кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Підгурській Ірені Андріївні за підготовку до ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади із Стратегічного управління.Студентський та викладацький колектив Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б. Д. Гаврилишина щиро вітає Бутусова Михайла Олександровича і бажає йому подальших успіхів у науковій роботі.