28.11.2016

ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ З МИХАЙЛОМ ГОЛОВКОМ.

28 листопада 2016 професорсько-викладацький склад кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу за сприяння директора ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина доц. Таранова І.М. запрошує студентів та викладачів на лекцію-дискусію з народним депутатом України Михайлом Головком на тему: «Реалії суспільно-політичного життя сучасного українського соціуму».

Михайло Головко – громадський і політичний діяч, народний депутат України 7-го і 8-го скликань, член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, депутат Тернопільської міської ради від ВО «Свобода» (з 2006), заступник голови Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» (з 2011), а ще випускник Тернопільської академії народного господарства спеціальності «Міжнародна економіка» 2005 року.

Захід відбудеться 28 листопада2016 року о 13.00 год. в залі електронних ресурсів ТНЕУ (аудиторія 1209, 1-й корпус університету, вул. Львівська, 11).

Запрошуємо усіх бажаючих.