News our alumni


Студенти Українсько-нідерландської факультет-програми ННІМЕВ ім.Б.Д. Гаврилишина зіграли в бізнес-гру "Cash flow"

В межах роботи науково-практичного гуртка з менеджменту та маркетингу 12 листопада 2016 року була проведена бізнес-гра «Cashflow». У бізнес-грі взяли участь к.е.н., доцент кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Войтенко Олексій Миколайович та студенти груп МУН та МАУН Українсько-нідерландської факультет-програми ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина.

Published: 15.11.2016   

Вітання з Іспанії

Випускники Україно-нідерландскього факультету економіки та менеджменту Гадомська Оксана та Мартинишин Володимир успішно склали іспити і цього року продовжують навчання в престижному університеті FOROв Іспанії. Приємно, що наші студенти не забувають рідний факультет і надсилають свої листи з багатьох куточків світу.

Published: 13.11.2013   

Юрій Стах - виконавчий менеджер з маркетингу в компанії MagneticOne

Юрій Стах - випускник 2013 року. Працює виконавчим менеджером з маркетингу в міжнародній компанії MagneticOne, яка займається розробкою інноваційного програмного забезпечення для потреб електронної комерції. Вітаємо, успіхів у роботі.

Published: 10.10.2013   

Юрій Лубкович, випускник 2011 р. україно-нідерландського факультету економіки та менеджменту ТНЕУ, очолив управління внутрішньої політики Тернопільської ОДА

Відповідно до реорганізації частина повноважень в сфері релігії та національностей Головного управління внутрішньої політики ОДА перейшла в коло повноважень новоствореного Департаменту культури. Туди ж запропонують переміститися як заступника і екс-керівника управління внутрішньої політики Ігора Кульчицького.

Published: 27.09.2013   

Гордимося нашим випускником Легким Віталієм!

Випускник нашого факультету Легкий Віталій працює у міжнародній консалтинговій компанії Frost & Sullivan, яка надає консалтингові послуги. Послуги компанії сприяють розвитку бізнесу клієнтів, а також досягненню стабільного зростання, постійному впровадженню інновацій та підтримання лідерських позицій.

Published: 26.09.2013   

Випускниця нашого факультету стажується у Європейській Комісії в Брюселі.

Пишу Вам, щоб подякувати за рекомендацію та сприяння в отриманні стажування в Європейській Комісії у Брюселі! Я нещодавно отримала контракт-підтвердження! З жовтня працюватиму в відділі Комунікацій!

Published: 12.09.2013   

Вітаємо та дуже пишаємося Степанчуком Сергієм Юрійовичем!

Невід’ємною складовою успіху УНФЕМ є успішна професійна кар’єра його випускників. Чудовим прикладом є Степанчук Сергій Юрійович (випуск 2000 року). По закінченню факультету навчався в Ohia State University (2003-2005) та згодом в University at Pennsylvania (2005-2011), де здобув ступінь доктора філософії (Phd)

Published: 12.09.2013   

Привіт всім!

Як бачимо багато кого із нашого УНФЕМ заносить у всі різноманітні куточки нашої планети. Ось і мене занесло у Канаду. Країна дуже гарна - я би сказав таке неначе попав у якусь європейську країну. Люди привітні майже немає злочинності - для життя дуже хороша країна ).

Published: 08.09.2012   

ЗІНЧУК Андрій, випускник УНФЕМ 2011 року отримав стипендію ім. Е. Маскі для навчання в США

Програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі, яка була започаткована Конгресом США у 1992 р. для сприяння економічному та демократичному розвитку країн Євразії, є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). Вона надає можливість випускникам вузів та професіоналам з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, України та Узбекистану навчатися в університетах США...

Published: 26.09.2011   

Вітаємо Кулинича Мар'яна!!!

Вітаємо нашого випускника Кулинича Мар'яна, який продовжує навчання в Ягелонському Університеті (м. Краків, Польща). Бажаємо наполегливості і успіхів в оволодінні знаннями за обраним фахом.

Published: 20.09.2011   
Pages :  1 2
Information

Our graduates on world map

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).