Чому УНФЕМ?


Все відео »

Новини

Новини

Наші досягнення

Published: 15.05

Колектив кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ вітає команду студентів маркетологів Гупало Оксану, Лейковського Станіслава, Гончук Діану, Данилюк Анну, Ладику Володимира та наукового керівника к.е.н. Іванечко Нелю Ростиславівну за зайняте ІІ місце в ХІ Міжнародному конкурсі студентських проектів «Золотий компас» в секції START UP з проектом «Агенція віртуальних подорожей», що проходив у Харкові. Більше інормації


Erasmus+ 2017: нові враження студентів

Published: 18.04

У кінці січня 2017 року, пройшовши конкурсний відбір, 6 студентів УНФП Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина розпочали семестрове навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ в Університеті прикладних наук INHOLLAND, що знаходиться у Королівстві Нідерланди.


Візит делегації з Данії

Published: 18.04

З 23 по 31 березня 2017 року у ТНЕУ на Українсько-нідерландській факультет-програмі ННІМЕВ ім.Б.Д.Гаврилишина перебувала з візитом делегація Орхуського університету (Королівство Данія) у складі чотирьох студентів та професора Б. Шліхтера.


Вітаємо з досягненнями!

Published: 18.04

Колектив кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ вітає Петерчук Інну Олегівну студентку групи МУН–41 із здобутим дипломом ІІІ ступеня за перемогу у другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади


Досягнення наших студентів

Published: 13.04

Студентка Українсько-нідерландської факультет-програми ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ отримала диплом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці»


Гурток маркетолога

Published: 13.04

22 березня студенти Українсько-нідерландської факультет-програми мали нагоду поспілкуватися з відомим підприємцем та громадським діячем Ігорем Мамусом (Ресторан Шинок, Koza Play, Bunkermuz, Гільдія рестораторів Тернопільщини).


Тренінг із спеціальності

Published: 15.12

Студенти маркетологи у межах тренінгу зі спеціальності відвідали фабрику меблів «Нова». На провідному підприємстві м. Тернополя студенти ознайомилися з майбутньою професією, перспективами розвитку спеціальності, з характером, змістом і умовами організації виробничого процесу та маркетинговою діяльністю на підприємстві.


Тренінг з дисципліни «Поведінка споживачів»

Published: 02.12

Студенти ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ група МУН-41 у рамках тренінгу з дисципліни «Поведінка споживачів» разом з старшим викладачем кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу к.е.н. Н. Р. Іванечко відвідали виробництво ТМ «Jasmine Empire».


Тренінг з дисципліни «Маркетинг»

Published: 28.11

На тренінг з дисципліни «Маркетинг» до студентів групи МУН-21 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина завітала маркетолог ТРЦ «Подоляни», випускниця 2012 року кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу ТНЕУ, Било Ірина.


ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ З МИХАЙЛОМ ГОЛОВКОМ.

Published: 28.11

28 листопада 2016 професорсько-викладацький склад кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу за сприяння директора ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина доц. Таранова І.М. запрошує студентів та викладачів на лекцію-дискусію з народним депутатом України Михайлом Головком на тему: «Реалії суспільно-політичного життя сучасного українського соціуму».


news archive

Розклад занять

Навчання за знаменником

Розклад занять для студентів 1 курсу

Розклад занять для студентів 2 курсу

Розклад занять для студентів 3 курсу

Розклад занять для студентів 4 курсу

 

Давай до нас!!!

Information for students

До уваги всіх студентів Україно-нідерландського факультету економіки та менеджменту. У понеділок, 28 лютого 2011 року о 12:30 в аудиторії 23 оголошується великий збір факультету.

Явка обов'язкова!!!!

  
Published: 25.02

Теми магістерських робіт для спеціальності "Маркетинг" - закачати

  
Published: 13.09
Вступ до бакалаврської роботи на здобуття сертифікату Університету ім. Еразмуса (Нідерланди) необхідно подати керівнику до 20 січня 2014 року (надіслати email або здати паперовий варіант). Останній термін подачі чистового варіанту бакалаврської роботи – 31 березня 2014 року.
Вимоги до оформлення роботи знаходяться тут.
  
Published: 29.11

Завантажити теми магістерських робіт по спеціальностях:

Програма виробничої (4 курс) та переддипломної ( 5 курс) практик для студентів спеціальності "Маркетинг" скачати

Методичка по оформленню магістерських робіт.
Методичка по виробничій практиці для 4 курсу (Менеджмент).
Методичка програма стажування для 5 курсу (Менеджмент).
Методичні рекомендації для підготовки міждисциплінарної курсової роботи

Структура дипломної роботи (скачати). Резюме до допломної роботи (скачати).

 Календарний план для дипломної

Методичні вказівки до написання міждисциплінарної курсової роботи для студентів напряму підготовки "Менеджмент ЗЕД" (4 курс) (скачати)

  
Published: 20.09
archive announcement

Our graduates on world map

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).