News Archives


Конкурс від ТМ «R.A.I.V. ESPRESSO»

Вітаємо студентів, які прийняли участь у конкурсі та зайняли призові місця: Мот Людмилу (2 місце, МУНм-11), Гончук Діану (3 місце, МУН-21), Гупало Оксану (3 місце, МУН-21). Бажаємо подальших перемог!

Published: 17.05.2016   

Гурток маркетолога

26 квітня пройшла чергова зустріч гуртка маркетолога. У стінах Тернопільської міської ради студенти поспілкувалися з начальником управління стратегічного розвитку міста Юрієм Петровичем Дейнекою

Published: 27.04.2016   

Шановні колеги, студенти та гості!

Запрошуємо Вас до участі у пленарному засіданні, майстер-класах та засіданнях секцій за тематичними напрямками ІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів "Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний і зарубіжний досвід".

Published: 12.04.2016   

Маркетинговий конасалтинг для Тернопільського молокозаводу

Впродовж березня фахівці кафедри міжнародного менеджменту і маркетингу (ННІМЕВ ім. Б. Гаврилишина, ТНЕУ) працювали над дослідженням під назвою "Маркетингові активності корпорації Danone на європейських ринках".

Published: 11.04.2016   

Вітаємо переможців!!!

Успіх студентів Зінчук Маргарити ( група МУН – 41) та Сохацького Олександра ( БА-61) ННІМЕВ імені Б.Д. Гаврилишина на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці» у секції «Маркетинг» 22 березня 2016 року у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця ( єдиного українця – лауреата Нобелівської премії з економіки) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці» у секції «Маркетинг»

Published: 08.04.2016   

Конкурс від TM “LIHOLAT”

Вітаємо студентів маркетологів, які зайняли призові місця у конкурсі від TM “LIHOLAT” Гупало Оксану (2 місце, МУН-21) та Мойсея Юрія (3 місце, МУН-41). Заохочувальний приз отримала першокурсниця Білик Мар’яна.

Published: 08.04.2016   

Від натхнення до поступу: На зустріч із Юрієм Филюком запрошує Тернопільська бізнес-школа

Юрій Филюк – підприємець-ресторатор, керуючий компанією «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто», яка об’єднує людей і бізнеси навколо ідей та дій щодо сталого розвитку Івано-Франківська.

Published: 01.04.2016   

У фотооб’єктиві – бібліотека!

Колектив Бібліотеки ТНЕУ оголошує конкурс «Бібліотека + молодість = відмінний результат», присвячений 50-річчю Тернопільського національного економічного університету та Всеукраїнському дню бібліотек.

Published: 30.03.2016   

Гурток маркетолога

У четвер 24 березня відбулася зустріч гуртка маркетолога. У рамках гуртка представники компанії Р.Е.Й.В. розповіли про виробництво і продаж кави та запропонували студентам прийняти участь у конкурсі.

Published: 28.03.2016   

Від натхнення до поступу: На зустріч із Сергієм Дмитришиним запрошує Тернопільська бізнес-школа

Тернопільська бінес-школа запрошує усіх бажаючих послухати історію успіху тернопільського підприємця Сергія Дмитришина, засновника ІТ-компанії Crowdin LLC. Продукт компанії – веб-додаток Crowdin – створений у 2008 році Сергієм Дмитришиним в межах хобі-проекту для вирішення проблеми автоматизації локалізації програмних розробок. Нині системою користується 650 000 клієнтів із усього світу, і проект активно розвивається.

Published: 21.03.2016   
Pages :  1 2 3 4 5 6 7 [»]
Information for students
Вступ до бакалаврської роботи на здобуття сертифікату Університету ім. Еразмуса (Нідерланди) необхідно подати керівнику до 20 січня 2014 року (надіслати email або здати паперовий варіант). Останній термін подачі чистового варіанту бакалаврської роботи – 31 березня 2014 року.
Вимоги до оформлення роботи знаходяться тут.
  
Published: 29.11

Завантажити теми магістерських робіт по спеціальностях:

Програма виробничої (4 курс) та переддипломної ( 5 курс) практик для студентів спеціальності "Маркетинг" скачати

Методичка по оформленню магістерських робіт.
Методичка по виробничій практиці для 4 курсу (Менеджмент).
Методичка програма стажування для 5 курсу (Менеджмент).
Методичні рекомендації для підготовки міждисциплінарної курсової роботи

Структура дипломної роботи (скачати). Резюме до допломної роботи (скачати).

 Календарний план для дипломної

Методичні вказівки до написання міждисциплінарної курсової роботи для студентів напряму підготовки "Менеджмент ЗЕД" (4 курс) (скачати)

  
Published: 20.09
archive announcement

Our graduates on world map

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).