News Archives


Увага! Оголошення!

В п'ятницю, 28-го листопада об 11.00 у залі електронних ресурсів 1-го корпусу пан Мартін Ройтерс, представник Німеччини у Торгово-промисловій палаті України, проведе презентацію міжнародної програми стажування Федерального уряду, яка реалізується через комітет східноєвропейських економічних відносин та торгово-промислову палату України.

Published: 27.11.2014   

Зустріч із Юрієм Стахом

У межах роботи науково-практичного гуртка з менеджменту та маркетингу 25 листопада відбулася зустріч із випускником УНФЕМ Юрієм Стахом, який сьогодні працює на посаді керівника відділу маркетингу ІТ-компанії MagneticOne. Проведена Юрієм Стахом лекція-семінар для нас виявилася надзвичайно пізнавальною та актуальною в руслі розвитку ІТ-технологій та їхнього впливу на сферу менеджменту та маркетингу.

Published: 26.11.2014   

До уваги студентів!!!

В рамках підготовки фахівців по міжнародному маркетингу кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина проводить тренінги зі спеціальності для студентів Спеціальності 8.03050701 «Маркетинг» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» та «спеціаліст».

Published: 25.11.2014   

Шановні студенти!

В межах роботи науково-практичного гуртка з менеджменту та маркетингу в вівторок 25 листопада о 16.00 год. в ауд. 23 Юрій Стах, керівник відділу маркетингу ІТ-компанії MagneticOne, проведе лекцію-семінар на тему «Веб-аналітика: визначення ефективності Інтернет-комунікацій”. Запрошуємо усіх бажаючих!

Published: 24.11.2014   

Зустріч із ректором

6 листопада в 9:00 (аудиторія 23., корпус № 10 ТНЕУ) відбулася зустріч ректора ТНЕУ проф. Крисоватого Андрія Ігоровича з трудовим колективом та студентами Українсько-нідерландської факультет-програми ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина. Обговорювалося питання про повернення УНФП статусу факультету. Під час зустрічі ректор вислухав студентів усіх курсів, також виступали керівник факультет-програми доц. Батрин Наталія Володимирівна, завідувач кафедри Міжнародного менеджменту та маркетингу проф. Сохацька Олена Миколаївна, та інші викладачі.

Published: 12.11.2014   

Шановні студенти!

В межах роботи науково-практичного гуртка з менеджменту та маркетингу в вівторок 4 листопада о 16.00 год. в ауд. 23 к.е.н., ст. викладач Мигаль О. Ф. проведе відкриту лекцію на тему «Мерчандайзинг як ефективний інструмент збільшення продажів”. Запрошуємо усіх бажаючих!

Published: 03.11.2014   

Оголошення!

В четвер 30-го жовтня о 14.25 в аудиторії № 23 відбудеться зустріч з Комінко Світланою, викладачем Технологічного Інституту Британської Колумбії, Ванкувер, Канада, президентом канадської ГО O.W.L.Open World Learning.

Published: 27.10.2014   

Happy Monday, dear UD-students! Happy Monday, UDFP!

Have a magnificent day, challenge yourself,
Stay awesome and remember to love without limits!

Published: 27.10.2014   

УНФП СТАРОСТАТ!

УНФП СТАРОСТАТ!
У вівторок 21-го вересня о 14.10 в аудиторії № 15 відбудеться старостат УНФП.

Published: 20.10.2014   
Pages :  1 2 3 4 5 6 7 [»]
Information for students
Вступ до бакалаврської роботи на здобуття сертифікату Університету ім. Еразмуса (Нідерланди) необхідно подати керівнику до 20 січня 2014 року (надіслати email або здати паперовий варіант). Останній термін подачі чистового варіанту бакалаврської роботи – 31 березня 2014 року.
Вимоги до оформлення роботи знаходяться тут.
  
Published: 29.11

Завантажити теми магістерських робіт по спеціальностях:

Програма виробничої (4 курс) та переддипломної ( 5 курс) практик для студентів спеціальності "Маркетинг" скачати

Методичка по оформленню магістерських робіт.
Методичка по виробничій практиці для 4 курсу (Менеджмент).
Методичка програма стажування для 5 курсу (Менеджмент).
Методичні рекомендації для підготовки міждисциплінарної курсової роботи

Структура дипломної роботи (скачати). Резюме до допломної роботи (скачати).

 Календарний план для дипломної

Методичні вказівки до написання міждисциплінарної курсової роботи для студентів напряму підготовки "Менеджмент ЗЕД" (4 курс) (скачати)

  
Published: 20.09
archive announcement

Our graduates on world map

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).