News Archives


Шановні студенти ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина

Шановні студенти ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина, в рамках проведення IV Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою – 2014», у п’ятницю, 11 квітня 2014 року, у співпраці з управлінням з питань туризму та курортів Тернопільської обласної державної адміністрації проводиться екологічна акція «Еко-Замок».

Published: 09.04.2014   

Відбулась VІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів

3-4 квітня відбулась VІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід». Під час роботи конференції предметом обговорення стали винятково актуальні проблеми, що характеризують інноваційні процеси економічного, а також соціального та культурного розвитку в Україні та світі.

Published: 08.04.2014   

Вітаємо з днем народження Батрин Наталю Володимирівну

Студенти, викладачі та працівники факультету бажають:

Міцного здоров'я, гарних подій,
Здійснення задумів, планів і мрій,
Щастя квітучого, злетів найвищих,
Шляхів до мети легких і найближчих.

Published: 07.04.2014   

Шановні студенти та професорсько-викладацький склад інституту!!!

Шановні студенти та професорсько-викладацький склад інституту, запрошуємо Вас на наукову конференцію «Науково-дослідна робота студентів: формування особистості майбутнього вченого, фахівця високої кваліфікації», яка відбудеться 9 квітня 2014 року.

Published: 07.04.2014   

Книжкова виставка

В читальному залі бібліотеки УНФЕМ проходить виставка на тему « Інноваційні процеси економічного і соціально – культурного розвитку: вітчизняний і зарубіжний досвід », приурочена VI I- мій Міжнародній науково – практичній конференції молодих вчених та студентів. Організатори виставки мали на меті спонукати молодих вчених та студентів до прояву професійного інтересу даної теми, і вдосконалення своїх знань.

Published: 03.04.2014   

Dear foreign participants - our reliable partners and faithful friends!

I am very pleased to welcome you to Ternopil to our Faculty. I would like to thank you all for coming. It is really very important to know and feel that you are willing to support and help us in this unsettling time for Ukraine and for Ukrainian people. Your experience, expertise and readiness to share your knowledge and ideas are highly valuable and needed.

Published: 03.04.2014   

Вітаємо Лещука Бориса з перемогою та отриманням диплому І ступеня

Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу, керівництво та студентський колектив вітають студента групи МУНм-51 Бориса Лещука з перемогою та отриманням диплому І ступеня на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності "Маркетинг", яка відбулася 26-28 березня 2014 р. у м. Донецьк.

Published: 02.04.2014   

Програма VII міжнародної конференції молодих вчених і студентів

Програма VII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів: «ІННОВАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД»

Published: 02.04.2014   

Шановні студенти

10 квітня о 13.00 год. в ауд. 1215 відбудеться виборча конференція Студентської ради Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина.

Published: 01.04.2014   

Вітаємо!!!

Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу, керівництво та студентський колектив вітають студентку групи МУНм-51 Анастасію Чукур з перемогою та отриманням диплому І ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічих та гуманітарних наук у 2013-2014 навчальному році з групи спеціальностей "Маркетинг, управління персоналом і економіка праці" за напрямом "Маркетинг", який відбувся 20-21 березня 2014 р. у м. Полтава.

Published: 26.03.2014   
Pages :  1 2 3 4 5 6 7 [»]
Information for students
Вступ до бакалаврської роботи на здобуття сертифікату Університету ім. Еразмуса (Нідерланди) необхідно подати керівнику до 20 січня 2014 року (надіслати email або здати паперовий варіант). Останній термін подачі чистового варіанту бакалаврської роботи – 31 березня 2014 року.
Вимоги до оформлення роботи знаходяться тут.
  
Published: 29.11

Завантажити теми магістерських робіт по спеціальностях:

Програма виробничої (4 курс) та переддипломної ( 5 курс) практик для студентів спеціальності "Маркетинг" скачати

Методичка по оформленню магістерських робіт.
Методичка по виробничій практиці для 4 курсу (Менеджмент).
Методичка програма стажування для 5 курсу (Менеджмент).
Методичні рекомендації для підготовки міждисциплінарної курсової роботи

Структура дипломної роботи (скачати). Резюме до допломної роботи (скачати).

 Календарний план для дипломної

Методичні вказівки до написання міждисциплінарної курсової роботи для студентів напряму підготовки "Менеджмент ЗЕД" (4 курс) (скачати)

  
Published: 20.09
archive announcement

Our graduates on world map

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).