News Archives


Тренінг із спеціальності

Студенти маркетологи у межах тренінгу зі спеціальності відвідали фабрику меблів «Нова». На провідному підприємстві м. Тернополя студенти ознайомилися з майбутньою професією, перспективами розвитку спеціальності, з характером, змістом і умовами організації виробничого процесу та маркетинговою діяльністю на підприємстві.

Published: 15.12.2016   

Тренінг з дисципліни «Поведінка споживачів»

Студенти ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ група МУН-41 у рамках тренінгу з дисципліни «Поведінка споживачів» разом з старшим викладачем кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу к.е.н. Н. Р. Іванечко відвідали виробництво ТМ «Jasmine Empire».

Published: 02.12.2016   

Тренінг з дисципліни «Маркетинг»

На тренінг з дисципліни «Маркетинг» до студентів групи МУН-21 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина завітала маркетолог ТРЦ «Подоляни», випускниця 2012 року кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу ТНЕУ, Било Ірина.

Published: 28.11.2016   

ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ З МИХАЙЛОМ ГОЛОВКОМ.

28 листопада 2016 професорсько-викладацький склад кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу за сприяння директора ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина доц. Таранова І.М. запрошує студентів та викладачів на лекцію-дискусію з народним депутатом України Михайлом Головком на тему: «Реалії суспільно-політичного життя сучасного українського соціуму».

Published: 28.11.2016   

Гурток маркетолога

Відбулася зустріч студентів груп МУН-41, МУН-31, МУН-21 і МАРК-11 з випускником факультету міжнародних відносин Дмитром Синютою («Сирна хата»). Дмитро Синюта поділився власним досвідом організації дистриб’ютерської компанії та магазину елітної продукції. Розповів про правильне оформлення договорів, відповів на запитання студентів щодо маркетингової діяльності у преміум сегменті. Також оголосив конкурс на кращу назву для мережі піцерій у масовому сегменті.

Published: 24.11.2016   

Гурток маркетолога

У четвер 10 листопада відбулася зустріч студентів українсько-нідерландської факультет-програми з молодим підприємцем Віталієм Шашуріним (дружня ресторація «Мамонт», ТМ «Скаварідка»). Віталій Шашурін поділився власним досвідом створення бізнесу, відповів на запитання студентів щодо маркетингової діяльності та зарядив оптимізмом бажаючих відкрити власну справу.

Published: 15.11.2016   

Студенти Українсько-нідерландської факультет-програми ННІМЕВ ім.Б.Д. Гаврилишина зіграли в бізнес-гру "Cash flow"

В межах роботи науково-практичного гуртка з менеджменту та маркетингу 12 листопада 2016 року була проведена бізнес-гра «Cashflow». У бізнес-грі взяли участь к.е.н., доцент кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Войтенко Олексій Миколайович та студенти груп МУН та МАУН Українсько-нідерландської факультет-програми ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина.

Published: 15.11.2016   

Шановні професори, викладачі, колеги та гості ТНЕУ!

20 жовтня 2016 року запрошуємо Вас відвідати виставку літератури, яку організовує читальний зал Українсько-нідерландської факультет- програми. Її тематика присвячена ювілею вищого навчального закладу. Виставка відбудеться в корпусі № 10, 3-й поверх з 11год до 14.00год. Запрошуємо до перегляду.

Published: 20.10.2016   

Шановні студенти Українсько-нідерландської факультет- програми!

В межах роботи науково-практичного гуртка з менеджменту та маркетингу о 12.30 год., 19 жовтня, в аудиторії №23 відбудеться презентація-зустріч із представниками Молодіжного центру праці щодо можливості тимчасового та постійного працевлаштування студентів, а також участі у тренінгові програмі "Лабораторія молодіжних проектів" з написання та втілення власних проектів, яка фінансується Корпусом Миру США спільно з Агентством з міжнародного розвитку. Інформація буде особливо корисною для студентів старших курсів!

Published: 18.10.2016   

Problem Based Learning – The Aalborg (University) Model

With roots dating back to Dewey, (1933), Piaget (1974), Lewin (1948), PBL in Denmark has been practiced since the 1970’ies. That dialogue, reflection and collaboration are important elements in students’ learning in education is well established, and Aalborg University integrates this by working with PBL. The Aalborg PBL model assumes that students learn best when applying theory and research based knowledge in their work with an authentic problem. At the same time, the model supports students in the development of their communication and cooperation competences, and in acquiring the skills required when taking an analytical and result-oriented approach.

Published: 17.10.2016   
Pages :  1 2 3 4 5 6 7 [»]
Information for students
Вступ до бакалаврської роботи на здобуття сертифікату Університету ім. Еразмуса (Нідерланди) необхідно подати керівнику до 20 січня 2014 року (надіслати email або здати паперовий варіант). Останній термін подачі чистового варіанту бакалаврської роботи – 31 березня 2014 року.
Вимоги до оформлення роботи знаходяться тут.
  
Published: 29.11

Завантажити теми магістерських робіт по спеціальностях:

Програма виробничої (4 курс) та переддипломної ( 5 курс) практик для студентів спеціальності "Маркетинг" скачати

Методичка по оформленню магістерських робіт.
Методичка по виробничій практиці для 4 курсу (Менеджмент).
Методичка програма стажування для 5 курсу (Менеджмент).
Методичні рекомендації для підготовки міждисциплінарної курсової роботи

Структура дипломної роботи (скачати). Резюме до допломної роботи (скачати).

 Календарний план для дипломної

Методичні вказівки до написання міждисциплінарної курсової роботи для студентів напряму підготовки "Менеджмент ЗЕД" (4 курс) (скачати)

  
Published: 20.09
archive announcement

Our graduates on world map

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).