News Archives


Тренінг “Копірайтинг”. До уваги учасників!

Інформація для студентів, які зареєструвалися на проходження тренінгу на тему “Копірайтинг”: тренінг відбудеться в суботу, 31 січня, о 12 год. в ауд. 34. З собою слід мати ручки та блокноти, по можливості персональну комп’ютерну техніку для роботи з текстовими файлами. За додатковою інформацією звертатися на кафедру до доц. Лагоцької Н. З.

Published: 28.01.2015   

Шановні студенти!

В межах роботи науково-практичного гуртка з менеджменту та маркетингу в суботу 31 січня Юрій Стах, керівник відділу маркетингу ІТ-компанії MagneticOne, проведе тренінг на тему “Копірайтинг”. За умови успішного проходження тренінгу учасники отримають відповідні сертифікати, а кращі будуть запрошені на співбесіду для роботи в компанії MagneticOne. Кількість учасників обмежена! За детальною інформацією та для реєстрації участі звертайтеся на кафедру міжнародного менеджменту та маркетингу до доц. Лагоцької Н. З.

Published: 28.01.2015   

Відкрита лекція депутата Європейського парламенту, професора Павла Залєвського

12 грудня 2014 року об 11.00 год у залі засідань вченої ради (11 корпус ТНЕУ, вул. Львівська 11а, м. Тернопіль) відбудеться відкрита лекція на тему: «Український шлях до ЄС і чи допоможе цьому польський досвід». Лекція відбудеться у рамках співпраці між Навчально-науковим інститутом міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ та Громадською Організацією «КОНТИНІУМ».

Published: 09.12.2014   

ВЕЛИКИЙ НОВОРІЧНИЙ ЗБІР УНФП!

ВЕЛИКИЙ НОВОРІЧНИЙ ЗБІР УНФП відбудеться в п'ятницю 12-го грудня о 14.00 (ауд.23)!

Published: 09.12.2014   

Презентація регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) в Тернопільській області

В п’ятницю 28 листопада, відбулась презентація регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) в Тернопільській області, на якій були присутні працівники кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу – старший викладач Войтенко О. М. та доцент Лагоцька Н. З.

Published: 05.12.2014   

ВІЛЬНА ВАКАНСІЯ!

ІТ-компанія MagneticOne пропонує вакансію менеджера з маркетингу (Marketing Manager) Ми пропонуємо роботу в провідній компанії над складними та масштабними проектами! Продукти складні, директора вимогливі! Працюючи з нами, Ви забудете про спокійне та розмірене життя! Ми створюємо майбутнє! І ця справа вимагає в нас всього, і навіть більше…

Published: 28.11.2014   

Увага! Оголошення!

В п'ятницю, 28-го листопада об 11.00 у залі електронних ресурсів 1-го корпусу пан Мартін Ройтерс, представник Німеччини у Торгово-промисловій палаті України, проведе презентацію міжнародної програми стажування Федерального уряду, яка реалізується через комітет східноєвропейських економічних відносин та торгово-промислову палату України.

Published: 27.11.2014   

У межах роботи науково-практичного гуртка з менеджменту та маркетингу 25 листопада відбулася зустріч із випускником УНФЕМ Юрієм Стахом, який сьогодні працює на посаді керівника відділу маркетингу ІТ-компанії MagneticOne. Проведена Юрієм Стахом лекція-семінар для нас виявилася надзвичайно пізнавальною та актуальною в руслі розвитку ІТ-технологій та їхнього впливу на сферу менеджменту та маркетингу.

Published: 26.11.2014   

До уваги студентів!!!

В рамках підготовки фахівців по міжнародному маркетингу кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина проводить тренінги зі спеціальності для студентів Спеціальності 8.03050701 «Маркетинг» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» та «спеціаліст».

Published: 25.11.2014   
Pages :  1 2 3 4 5 6 7 [»]
Information for students
Вступ до бакалаврської роботи на здобуття сертифікату Університету ім. Еразмуса (Нідерланди) необхідно подати керівнику до 20 січня 2014 року (надіслати email або здати паперовий варіант). Останній термін подачі чистового варіанту бакалаврської роботи – 31 березня 2014 року.
Вимоги до оформлення роботи знаходяться тут.
  
Published: 29.11

Завантажити теми магістерських робіт по спеціальностях:

Програма виробничої (4 курс) та переддипломної ( 5 курс) практик для студентів спеціальності "Маркетинг" скачати

Методичка по оформленню магістерських робіт.
Методичка по виробничій практиці для 4 курсу (Менеджмент).
Методичка програма стажування для 5 курсу (Менеджмент).
Методичні рекомендації для підготовки міждисциплінарної курсової роботи

Структура дипломної роботи (скачати). Резюме до допломної роботи (скачати).

 Календарний план для дипломної

Методичні вказівки до написання міждисциплінарної курсової роботи для студентів напряму підготовки "Менеджмент ЗЕД" (4 курс) (скачати)

  
Published: 20.09
archive announcement

Our graduates on world map

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).