News Archives


Шановні студенти!

В межах роботи науково-практичного гуртка з менеджменту та маркетингу об 12.50 год., 16 квітня, в аудиторії №23 відбудеться зустріч з представниками ІТ-компанії ZoomSupport Ukraine. Компанія займається дистанційною підтримкою користувачів Windows та Apple у всьому світі.

Published: 14.04.2015   

Вітаємо з днем народження Зацну Любу Ярославівну!!!

Вітаємо з днем народження Зацну Любу Ярославівну!!! Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, щастя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Published: 14.04.2015   

Екскурсія в музеї «Анатомія людини»

7 квітня студенти МУН-41 побували на екскурсії в музеї «Анатомія людини», що знаходиться в морфологічному корпусі ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського.

Published: 09.04.2015   

Вийшло у світ третє видання підручника «Біржова справа»

До уваги читачів пропонується третє видання підручника «Біржова справа». Третє видання підручника отримало гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки України» як підручник для студентів вищих навчальних закладів.

Published: 08.04.2015   

Вітаємо із Днем народження Батрин Наталію Володимирівну!!!

Студенти, викладачі та працівники факультету бажають:

Щастя і достатку, Ясного неба і тепла, В житті Вам згоди й порядку, Щоб доля світлою була. В роботі – успіхів, везіння, У справах – вічного горіння!

Published: 06.04.2015   

Вітання з чудового міста Відень, Австрія.

Доброго дня Всім!!! Вітання з чудового міста Відень, Австрія. Насамперед від щирого серця хочемо подякувати нашому улюбленому факультету за таку чудову можливість. Ми навчаємось у Univeristy of applied sciences BFI Vienna впродовж літнього семестру. Процес навчання надзвичайно цікавий, захоплюючий та змістовний. Всі предмети викладаються англійською мовою на високому рівні, що дає змогу опанувати економічну лексику на світовій мові. У цьому семестрі ми вивчаємо такі предмети, як міжнародна бізнес політика, міжкультурний менеджмент, розвиток європейського союзу, міжнародні корпоративні фінанси, міжнародний маркетинг та проектний менеджмент.

Published: 06.04.2015   

Відбулася VIIІ Міжнарода науково-практична конференція молодих учених і студентів

18-19 березня 2015 року на Українсько-нідерландській програмі ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина відбулася VIIІ Міжнарода науково-практична конференція молодих учених і студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід».

Published: 03.04.2015   

Оголошується набір заяв на навчання за програмами обміну у ВНЗ-партнерах Франції, Австрії, Нідерландів, Польщі, Канади на 2015/2016 навчальний рік! Бланки заяв знаходяться в кабінеті №13, корпус №10 Тернопільського національного економічного університету.

Published: 02.04.2015   

Візит професора Б'ярне Шліхтера

З 11 по 22 березня 2015 року у ТНЕУ на Українсько-нідерландській факультет-програмі ННІМЕВ ім.Б.Д.Гаврилишина перебував з візитом професор Орхуської школи бізнесу Б. Шліхтер.

Published: 31.03.2015   

Шановні студенти!

В межах роботи науково-практичного гуртка з менеджменту та маркетингу об 11.00 год. в суботу, 4 квітня, в ауд. 23 Юрій Стах, керівник відділу маркетингу ІТ-компанії MagneticOne, проведе наступний тренінг з циклу «Інтернет-маркетинг» на тему “Landing Page Optimization”.

Published: 30.03.2015   
Pages :  1 2 3 4 5 6 7 [»]
Information for students
Вступ до бакалаврської роботи на здобуття сертифікату Університету ім. Еразмуса (Нідерланди) необхідно подати керівнику до 20 січня 2014 року (надіслати email або здати паперовий варіант). Останній термін подачі чистового варіанту бакалаврської роботи – 31 березня 2014 року.
Вимоги до оформлення роботи знаходяться тут.
  
Published: 29.11

Завантажити теми магістерських робіт по спеціальностях:

Програма виробничої (4 курс) та переддипломної ( 5 курс) практик для студентів спеціальності "Маркетинг" скачати

Методичка по оформленню магістерських робіт.
Методичка по виробничій практиці для 4 курсу (Менеджмент).
Методичка програма стажування для 5 курсу (Менеджмент).
Методичні рекомендації для підготовки міждисциплінарної курсової роботи

Структура дипломної роботи (скачати). Резюме до допломної роботи (скачати).

 Календарний план для дипломної

Методичні вказівки до написання міждисциплінарної курсової роботи для студентів напряму підготовки "Менеджмент ЗЕД" (4 курс) (скачати)

  
Published: 20.09
archive announcement

Our graduates on world map

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).