18.04.2017

Erasmus+ 2017: нові враження студентів

У кінці січня 2017 року, пройшовши конкурсний відбір, 6 студентів УНФП Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина розпочали семестрове навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ в Університеті прикладних наук INHOLLAND, що знаходиться у Королівстві Нідерланди.

Ось що студенти розповідають про своє перебування там:

«У цьому семестрі ми маємо чудову нагоду навчатися в Університеті прикладних наук INHOLLAND, вузі-партнері ТНЕУ. Потрапили ми cюди, пройшовши конкурсний відбір за програмою Erasmus+.

Університет INHOLLAND розташований у надзвичайно красивому і затишному місті Алкмаар, неподалік Амстердама. Нам дуже цікаво і комфортно тут перебувати, адже, відповідно до рейтингів, Нідерланди є однією з найбільш безпечних країн світу. Також Королівство входить до десятки країн з найвищим показником щастя. 

Нам дуже подобається нідерландська система навчання. Заняття тут досить цікаві і матеріал подається доступно. Для викладання і навчання проходить виключно англійською мовою, тому її необхідно знати на високому рівні, адже йдеться не лише про використання загальновживаної лексики, а й професійної термінології.

Викладачі використовують новітні технології і роблять акцент на роботі в командах. Команди завжди міжнародні. В університеті впроваджується і використовується дуже багато інновацій. Наприклад, ми всі отримали додаток до смартфонів, який забезпечує доступ до розкладу занять.

Нещодавно ми склали один іспит з предмету «Поведінка споживачів» (Customer Behaviour), який тривав 2 години і проводився у письмовій формі. Для перевірки і оголошення оцінок викладач має не менше, ніж два тижні .

Зараз ми працюємо над проектами, які будемо захищати влітку. Під час вивчення предметів «Research skills for Marketeers» та «Customer Insight Tooling» ми інтенсивно використовуємо комп'ютерні програми  Google Analitics, SPSS, Microsoft Acces. Університет організовує дуже багато майстер-класів, запрошуючи практиків-професіоналів.

Нещодавно студенти наших груп брали участь у Міжнародній науково-практичній конференції в Амстердамі «Salesforce world tour Amsterdam». Конференція проводилася на дуже високому рівні. Звісно, що робочою мовою цього грандіозного заходу була англійська мова.

Окрім навчання, ми маємо можливість подорожувати цією чудовою країною. Ми вже відвідали Хаарлем, Амстердам, Ротердам та Маастріхт. У наших планах є ще багато цікавих місць та музеїв.

Зараз період цвітіння тюльпанів, тому ми чекаємо можливості щоб поїхати у королівський парк квітів Keukenhof.

Дуже дякуємо викладачам кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу, Українсько-нідерладнській факультет-програмі та ТНЕУ за належну підготовку та надану нам можливість навчатися в Королівстві Нідерланди!».

З повагою і найкращими вітаннями Софія Батрин, Тетяна Парацій, Оксана Ковбаса, Олександр Робейко, Юлія Божок, Катерина Задорайко».

Our graduates on world map

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).