Faculty Studying

Навчання студентів проходить у корпусі №10 ТНЕУ, що розташований у центрі міста. До їхніх послуг сучасні аудиторії, комп'ютерні класи, доступ до Інтернет, в тому числі через безпровідну мережу, читальний зал, конференцзал, кафе. До викладання на факультеті залучаються кращі викладачі ТНЕУ, що пройшли стажування у провідних університетах Європи, США та Канади. Лекції проводяться з використанням сучасних технічних засобів навчання. На заняттях практикуються групові проекти, студентські презентації, ділові ігри.

Багато фахових дисциплін викладається англійською мовою викладачами університету, а також із залученням іноземних викладачів. З 1993 по 2012 рік на факультеті працювало 30 іноземних викладачів із США, Великобританії, Данії, Нідерландів, Індії, Австрії, Японії. Співпраця з ними дозволила студентам поглибити знання з таких предметів, як Організаційна поведінка, Комунікації в бізнесі, Фінансовий та управлінський облік, Бізнес-економіка, Макро- та мікроекономіка, Статистика, Інформаційні технології, Маркетинг, Менеджмент персоналу, Економіка праці, Гроші та банки, Міжнародна торгівля, Фінансовий менеджмент, іноземні мови.

Факультет часто запрошує професорів з університетів-партнерів, а також своїх випускників проводити семінари та читати лекції. Після другого курсу кращі студенти УНФЕМ мають нагоду навчатися за програмами обміну в одному з ВУЗів-партнерів.

Навчальний корпус УНФЕМ

Our graduates on world map

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).