28.11.2016

Тренінг з дисципліни «Маркетинг»

На тренінг з дисципліни «Маркетинг» до студентів групи МУН-21 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина завітала маркетолог ТРЦ «Подоляни», випускниця 2012 року кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу ТНЕУ, Било Ірина.

Студентам було надзвичайно цікаво дізнатися від Ірини про особливості роботи маркетолога, про актуальні напрями розвитку маркетингової діяльності на підприємстві, про способи використання окремих інструментів маркетингу; почути фахові поради щодо навчання та самореалізації в сучасному світі.

Ірина підкреслила, що дуже любить свою роботу, адже професія маркетолога – надзвичайно цікава та різноманітна, яка постійно стимулює до розвитку та навчання чомусь новому.

Також з метою вироблення у студентів певних практичних навиків та ближчим ознайомленням із специфікою роботи в торговельно-розважальних центрах, студентів було залучено до виконання конкретного завдання щодо формування комунікаційного звернення до клієнтів через мережу Інтернет.

Дякуємо Ірині за чудову презентацію та слушні поради! Пишаємося нашими випускниками!

Our graduates on world map

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).