18.04.2017

Візит делегації з Данії

З 23 по 31 березня 2017 року у ТНЕУ на Українсько-нідерландській факультет-програмі ННІМЕВ ім.Б.Д.Гаврилишина перебувала з візитом делегація Орхуського університету (Королівство Данія) у складі чотирьох студентів та професора Б. Шліхтера.

Пан Шліхтер співпрацює з нашим вишем вже багато років. Професорсько-викладацький склад Українсько-нідерландської факультет-програми має нагоду спілкуватися з ним кожного семестру.

Під час візиту пан Шліхтер та данські студенти взяли участь у пленарному засіданні X Ювілейної міжнародної науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Інноваційні процеси економічного та соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід», організованою УНФП, а також долучилися до роботи секції «Міжкультурні комунікації і сучасні технології у діловому спілкуванні».

У рамках конференції Б’ярне Шліхтер провів майстер-клас «Technological Frames – users and other problematic persons. An alternative approach to philosophy of science». Професор Шліхтер завжди готовий поділитися знаннями і досвідом не лише з викладачами та аспірантами УНФП, він радо спілкується зі студентами. 

Студенти з Данії представили результати своїх наукових досліджень на англомовному засіданні секції «Міжкультурні комунікації і сучасні технології у діловому спілкуванні».  Метте-Марія Борструм та Крістіна Сікгой виступили з доповіддю «An investigation of what impact being a student teaching assistant have on highly qualified students», а Ніна Волмар та Ліа Ларсен представили дослідження на тему «An investigation of two teaching settings; workshops and tutorials, and their impact on learning outcome for students at university level». Їхні доповіді викликали жваву цікавість та дискусії.

Окрім цього, зарубіжна делегація відвідала заняття студентів 4 і 3 курсів УНФП, українські студенти зробили екскурс у культуру України, розповіли гостям про Тернопіль та ТНЕУ. Також студенти Орхуського університету побували з екскурсією у Свято-Успенській Почаївській лаврі, насолодилися краєвидами Тернополя та мали змогу спілкуватися з нашими студентами протягом усього періоду свого перебування у ТНЕУ.

Для студентів ТНЕУ таке спілкування стало неоціненним досвідом міжкультурної комунікації. Свідченням цьому є коментар студентки групи МІМ-11 Андріани Гапонюк: «Ці дні із студентами з Данії принесли мені багато задоволення та неоціненного досвіду. Спілкування з ними було цікавим та пізнавальним. Воно дозволило мені розширити свій світогляд. Я вперше провела стільки часу з іноземцями. Спочатку було складно зрозуміти деяких із них, адже у кожного своя вимова, але через короткий період спілкування все ставало зрозумілим. Насправді, це були гарно проведені дні. З дівчатами було цікаво та весело спілкуватись. Приємно, що їх цікавила і наша культура, населення та, зокрема, мова. Ми навчили їх кільком українським словам, співали їм українські пісні, показали місто та дали можливість спробувати страви української кухні. Сподіваюся, що їм сподобались дні проведені в Україні, і це не остання наша зустріч».

Our graduates on world map

Map alumni
©Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту (1993-2013).